Transport Zarzecki

Miniaturka transport-zarzecki.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.transport-zarzecki.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona firmy Transport-Zarzecki, na której znajdują się informacje o zakresie działalności firmy, oferującej specjalistyczny tabor do transportu ponadgabarytowego oraz ponadnormatywnego, a także maszyny, którymi realizowany jest transport specjalistyczny i ciężki.

Tagi: transport ponadgabarytowy, transport ponadnormatywny, transport nienormatywny, transport wielkogabarytowy, transport specjalistyczny

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy szukam transportu (*.internetdsl.tpnet.pl) - 02.10.2009 13:02 0 + -

    Co prawda na rynku pojawia się coraz większa liczba firm oferująca kompleksowe usługi transportowe, a w tym transport specjalistyczny i ponadgabarytowy, to firma Transport Zarzecki zwróciła na mnie szczególną uwagę. Może to dzięki bardzo dobrze przygotowanej stronie WWW i ofercie firmy. Bardzo podoba mi się również grafika strony. Interesuje mnie konkretnie transport specjalistyczny, porozglądam się jeszcze jakie usługi transportowe oferują inne firmy, ale jak na razie Transport Zarzecki jest moim faworytem :)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ebxwzwnhia:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor