DoradcyPodatkowi.eu

Miniaturka doradcypodatkowi.eu

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.doradcypodatkowi.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Doradca podatkowy mimo, że jest w Polsce stosunkowo nowym zawodem, może uchronić od kłopotów podatkowo-finansowych. Właśnie dlatego z myślą o doradcach powstał największy w Polsce portal zrzeszający doradców podatkowych z całej Polski. Na łamach portalu doradcy podatkowi mogą zamieszczać swoje prezentacje. Ponadto na portalu sporo wiadomości, dokumentów i narzędzi z branży podatkowej, finansowo-księgowej i prawnej.

Tagi: doradca podatkowy, doradcy podatkowi, doradztwo podatkowe, księgowość, podatki, biura rachunkowe, biuro rachunkowe

Kategorie: 

Statystyki: Strona doradcypodatkowi.eu ma 1930762 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 23106 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kieruje 13 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "DoradcyPodatkowi.eu". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fnikxscvqz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor