Moje konto
Miniaturka tarocistka.pl

Tarocistka Elżbieta
Astrologia i Wróżby

http://www.tarocistka.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Usługi doradcy osobistego i biznesowego w oparciu o techniki wróżbiarskie. W ofercie także udział w imprezach okolicznościowych i integracyjnych. Pomoc w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych i trudnych. Diagnostyka sytuacji życiowej. Analiza osobowości. Pomoc w rozwiązaniu konkretnego problemu.

Tagi: tarotwróżbytarocistkawróżbawróżeniewróżkihoroskopytarocista

Oceń i skomentuj - Tarocistka Elżbieta

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst vhcjnxxmdt:

 • Jakiś czas temu wróżyłam sobie u tej Pani Wróżki. Sprawdziło się gdzieś z 75 % do 78 %. Jedno pytanko się nie sprawdziło. Ale i tak uważam, że jest ok. Mam porównanie bo do innych pań wróżek też dzowniłam, tak jest ok.

  0 + -
 • fajnie, że są jeszcze takie wróżki. wole pełnowartościowe, a nie portalowe fastfody.

  0 + -
 • Pani Elu, ja mam dwa spojrzenia na stronę, zawodowo, jako "pijarowiec" i jako kobieta. W obu przypadkach, mnie podobała się bardziej, poprzednia odsłona Pani strony. Poprzednia wersja była przejrzysta, ta dezorientuje (za dużo działów! wiem jako jest cel linków na dole, ale to gol do własnej bramki...). Od około roku da się zauważyć zmianę w mentalności internautów, co za tym idzie oferentów. Klienta razi to, że strona wyskakuje w wynikach wyszukiwania na każde hasło i najwyżej. Klient nie lubi linków z ofertą miasta, z którego wróżka nie jest. Bezpiecznym miejscem w wyszukiwarce jest czwarta pozycja. Ma to związek z tym, że wiele wróżek, które wyskakują jako pierwsze w wynikach wyszukiwania i w taki sposób jak Pani, po prostu nie istnieje, to są postacie fikcyjne. Zdjęcie niczego nie uwiarygadnia, bo często zdjęcia pobierane są z banku zdjęć. Tak więc sama sobie Pani niejako podkłada nogę... Nie ma sensu walczyć o pierwsze miejsca w wyszukiwarce, nie te czasy gdy dodawało to wiarygodności. Proszę też spojrzeć na inną kwestię i nie żałować... Jak kończą te wróżki i wróżbici co się połakomiły na wróżenie w telewizji? Proszę trzymać poziom i nie robić z siebie pajaca w telewizji, prawdopodobnie m.in. za to Pani i inne osoby nie ośmieszające się "wróżeniem" na ekranie są szanowane. Życzę Pani wszystkiego dobrego!

  0 + -
 • Czasem dzwonię po poradę kart do kogoś, kto przyjmuje pod 0-700. Uważam, że dzwonienie pod 0-700 to żaden wstyd. Pod warunkiem, że dzwoni się z głową, to znaczy, do wróżki, która jest prawdziwą wróżką, ma swoją prywatną linię i jest wiarygodną osobą- taka osobą jest Tarocistka Elżbieta. Wiem to, bo kilkanaście razy przez okres kilku lat do Niej dzwoniłam. Polecam. Cenię Ją za to, że w dobie, gdzie każdy pcha się do telewizji, Ona pozostała skromna i zachowała poziom, a swoim darem pomaga ludziom. Polecam.

  0 + -

Firmy z tej samej kategorii Astrologia i Wróżby


Tarocistka Elżbieta - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również