Touch of Art

Miniaturka touchofart.eu

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 32)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.touchofart.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Nowoczesna galeria sztuki. Obrazy olejne. Polscy artyści współcześni. Pejzaże, akty, portrety, abstrakcje, marynistyka.

Tagi: obrazy olejne, galeria sztuki, galeria malarstwa, obraz olejny, obrazy, olejne, malarstwo olejne, galeria, sztuka, abstrakcje, pejzaże, akty, portrety, malarstwo

Kategorie: 

Statystyki: Strona touchofart.eu ma 177329 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1981 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (87.5% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (3.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Wrocław (14.6%), Denver, CO, US (9.4%), Katowice (4.9%), Warszawa (4.9%). Do strony kieruje dużo, bo aż 125 odnośników.

Komentarze (1)

  • rokoko5 8 rokoko5 - 05.03.2013 11:18 0 + -

    Jestem wielce zaszczycony, że i ja mam swój kącik w tym portalu... Gorąco polecam tę witrynę, zarówno artystom, jak i miłośnikom sztuki...:-)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ygrctuvbcj:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor