PERI Polska Sp. z o.o.

Miniaturka peri.pl.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.peri.pl.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Wiodący na świecie producent i dostawca techniki deskowań i rusztowań. Dodatkowo w ofercie posiada sklejki brzozowe, przedstawiciel UPM, Sveza oraz wielu innych producentów sklejki z całego świata.

Tagi: deskowania, deskowanie, szalunki, rusztowania, rusztowanie, szalunek, sklejka, sklejki, suchotrwała, wodoodporna, plywood, sperrholz, brzoza, brzozowa

Kategorie: 

Statystyki: Strona peri.pl.pl ma 192344 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2455 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (93.9% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (23.8%), Katowice (7%), Bydgoszcz (4.1%), Kraków (3.7%), Sekocin Nowy (3.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 392 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.5s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "PERI Polska Sp. z o.o.". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fmxidesclk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor