Hotele Kraków

Miniaturka hotele-krakow.net

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.hotele-krakow.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis prezentuje krakowskie hotele. Zawiera informacje dotyczące cen, standardów wyposażenia i serwowanych dań. Każdy użytkownik może dodać swoją opinie na temat poszczególnych hoteli w Krakowie.

Tagi: hotele w krakowie, hotel, nocleg w krakowie, kraków, apartamenty, mieszkanie, pokoje, apartamenty kraków, noclegi, krakowie, kwatery, hotele

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Statystyki: Strona hotele-krakow.net ma 1230465 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 23824 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (93.1% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (32.5%), Rzeszów (8.8%), Poznań (7%), Bydgoszcz (5.3%), Częstochowa (5.3%). Do strony kieruje dużo, bo aż 111 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Hotele Kraków". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst nxthowcklu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor