Wojciech Tratkiewicz - malarstwo abstrakcyjne

Miniaturka tratkiewicz.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 8)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.tratkiewicz.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Prezentacja twórczości i sylwetki artystycznej malarza abstrakcjonisty, przedstawiciela nurtu intuicjonistów, Wojciecha Tratkiewicza. Galeria obrazów i rysunków artysty.

Tagi: malarstwo, abstrakcyjne

Gdzie: Cała Polska

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy znawca (*.184.254.198.ipv4.supernova.orange.pl) - 27.11.2017 20:18 0 + -

    do rtyu. nie zgadzam się z tą opinią. każdy ma prawo do interpretacji obrazu, zwłaszcza w abstrakcji może być ich wiele. Widać że obrazy P.Tratkiewicza to ciężka praca , to przemyślane kompozycje , świetnie skomponowane , wielobarwne i wieloznaczne. Zatrzymanie się na szkole średniej (patrz wyżej ) nie byłoby dobre. Artysta wypracował swój styl , przetwarza zaobserwowany świat w obraz wielobarwny , trzymający formę i kompozycję. Tak trzymać P.Wojciechu. Kolega ze szkoły średniej nie jest przygotowany do odbioru tak dobrego malarstwa.Życzę sukcesów

  • wpis anonimowy rtyu (*.dynamic-ww-4.vectranet.pl) - 03.05.2015 20:11 0 + -

    Wojtek !!! Co "oni":) Ci zrobili na Akademii ? Chodziliśmy razem do szkoły średniej i oglądałem Twoje prace z tamtego okresu i były o Niebo ciekawsze,oczywiście moim zdaniem:). Sztuka abstrakcyjna to ucieczka donikąd dająca złudzenie tworzenia.Interpretacja może być różna a właściwie każda czyli dupa Romana :) .czysta transcendencja - kanał dla zagubionych mających kłopoty z pomysłem na twórczość. Wojtek otrząśnij się i zacznij malować sercem a nie przymrużonym okiem :) Pozdrawiam P.S. Pamiętasz wagary na "górce" w Łazienkach ?

  • wpis anonimowy obserwator (*.acn.waw.pl) - 23.09.2009 21:53 0 + -

    Naeszcie świetne malarstwo.Doskonały warsztat, przemyslane prace.Gdzie ten człowiek sie chowa?

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst hxkxpsvnsv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor