Kaszubskie Miody Hieronim Kosecki - Gospodarstwo Pasieczne

Miniaturka kaszubskiemiody.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.3 (ocen: 6)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.kaszubskiemiody.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Miód oraz inne produkty pszczele z Borów Tucholskich i Kaszub. Pasieki rozmieszczone są na ekologicznych terenach północnej Polski. Duża różnorodność miodów, które przywołują miłe wspomnienia z wakacji na Kaszubach.

Tagi: miód, miody, park narodowy bory tucholskie, zaborski park krajobrazowy, wdzydze, ekologia, ekologiczny, ekologiczne, brusy, natura, naturalny, zdrowy, kaszuby

Gdzie: Kaszuby

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • mirka 1 mirka - 17.05.2015 22:41 0 + -

    11.04.2015 kupiłam miód marki „Kosecki” jw. w sklepie zielarskim Eko-zioła w Gdańsku. Cena jak za litrowy słoik, który tak na prawdę zawiera 0,7 l (nie mylić z wagą). W ziołowej herbacie z tym miodem wystąpił mocny pływający osad, jakby się zwarzyła, była też kwaskowata w smaku. Próbowałam innych herbat - z tym samym skutkiem. Miód również bardzo szybko rozpuszcza sie nawet w zimnej wodzie, natomiast prawdziwy będzie długo trzymał się łyżeczki nawet w gorącym płynie. Zwróciłam się do sklepu z reklamacją, ale sklep odmówił na podstawie tego, że producent nie zgadza się na wymianę i twierdzi, iż jego towar jest znakomity. (A cóż innego miałby powiedzieć?). Natomiast w Związku Pszczelarzy oświadczyli, że w życiu nie słyszeli o takim zachowaniu miodu. Więc nie wiadomo z czego jest zrobiony ten „znakomity” miód. Nikogo nie interesuje zdrowie klienta, liczy się tylko zarobek. Taki dobry ten miód, że nikt nie chce go z powrotem. Żadnej rekompensaty, wymiany, totalne odcięcie się od klienta.

  • wpis anonimowy Gdynianka (*.gdynia.mm.pl) - 30.10.2009 20:34 0 + -

    Po raz pierwszy kupiłam "Kaszubskie miody" aktualnie jem gryczany REWELACJA. Myślę, że na tym nie poprzestanę.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst kcyfrmzodi:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor