eXsports.info - sporty ekstremalne

Miniaturka exsports.info

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.exsports.info (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Portal skierowany jest zarówno do biernych, jak i czynnych pasjonatów sportów ekstremalnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, jak też być na bieżąco z informacjami, relacjami oraz terminarzami wszystkich największych imprez sportowych na świecie. Pomysłodawcy serwisu chcą, aby każdy użytkownik odwiedzający eXsports.info znalazł wszelkie niezbędne informacje.

Tagi: sporty ekstremalne, snowboard, skateboard, bike, motocross, kitesurfing, wakeboard, freestyle, skimboard, rolki, testy, forum, dirt, bmx, jibbing

Gdzie: Szczecin

Kategorie: 

Statystyki: Strona exsports.info ma 1835314 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 40314 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (65.2% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.8%), Kraków (10.7%), Szczecin (7.5%). Do strony kieruje 35 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "eXsports.info - sporty ekstremalne". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst psujgzlfkz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor