Juliette - suknie ślubne

Miniaturka juliette.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.juliette.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: "Juliette House of Brides" powstała dzięki połączeniu sił uzdolnionych młodych projektantów. Celem działalności firmy jest dostarczenie klientkom produktów najwyższej jakości, wyrafinowanych stylistycznie i konkurencyjnych cenowo.

Tagi: suknie ślubne, warszawa

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy anonim (*.chello.pl) - 25.10.2009 19:07 0 + -

    Strona internetowa jest fajna, ale firma nie jest na pewno ok:((( Gdyby była ok, nie dostarczałaby przyszłym pannom młodym dodatkowych stresów na tydzień przed ślubem. nie wszyscy mają nieograniczony budżet weselny. Dlatego radzę się dobrze zastanowić zanim zjawicie się na Belwederskiej. Pani Joanna na poczatku jest bardzo miła, doradza, zgadza się na wszystko oczywiście w ramach określonej ceny, a gdy przychodzi do ostatecznego rozliczenia ( na dwa tygodnie przed ślubem, gdy panna młoda nie ma już wyboru i musi odebrać sukienkę) nagle cena jakoś dziwnym trafem strasznie rośnie, a za każdy drobiazg płaci się oddzielnie. Podejrzane jest także to, że tam w ciągu 3 miesięcy tak wiele razy zmieniały się pracownice, pani Joasia nie mogła się z nimi dogadać. Płakać mi się chciało gdy odbierałam sukienkę. Była tak bezczelna że na to spotkanie wysłała swoją mamę i nową pracownicę bo łatwiej jest się kimś posłużyć w takich żenujących sytuacjach. Według mnie pani Joanna - właścicielka jest osobą bezwzględną, która wykorzystuje ludzi. Każdy pracuje na swój wizerunek...

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fzlubropdf:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor