Opal Tour - biuro turystyczne

Miniaturka opaltour.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.opaltour.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Biuro turystyczne działa od 1994 roku. Organizuje wycieczki, kolonie, zielone szkoły zimowiska, głównie dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży, oferując opiekunom, wychowawcom dniowe wynagrodzenie. Wycieczki do wszystkich zakątków Polski oraz zagraniczne. Biuro specjalizuje się też w wycieczkach jednodniowych po Łodzi i okolicach.

Tagi: turystyka, biuro podróży, wycieczki, zimowiska, zielone szkoły, wyjazdy, dzieci, młodzież, kolonie

Gdzie: Łódź

Kategorie: 

Komentarze (4)

 • wpis anonimowy anonim (*.internetdsl.tpnet.pl) - 18.08.2009 19:07 0 + -

  Większość instytucji stosuje przeróżne chwyty, aby pozyskać kientów. Jeśli nauczyciele dostają pieniądze od organizatorów to przeznaczają je na wydatki typu środki opatrunkowe, npoje, środki przeciw chorobie lokomocyjnej. Tak się składa szanowini Rodzice (nie wszyscy), że ,,zapominacie'' ich kupić. Naszym obowiązkiem jako nauczycieli jest zapewnić bezpieczeństwo, które jak wyżej napisałam kosztuje. My zostawiamy swoje rodziny na kilka dni i zapewniamy dziecom atrakcje i bezpieczeństwo przez całą dobe. Nauczycielka.

 • wpis anonimowy mariusz p (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 07.07.2009 17:12 0 + -

  może troszkę poćwiczyć ortografię panie obserwatorze

 • wpis anonimowy mariusz (*.149.246.27.zdnet.com.pl) - 03.12.2008 13:52 0 + -

  to biuro obiecuje wszystkim to co chca a rzeczywistosc jest zupelnie inna

 • wpis anonimowy Obserwator (*.toya.net.pl) - 29.11.2008 07:21 0 + -

  Najlepszą rekomendacją dla tegoż biura jest artykuł w Dzienniku Łódzkim z 28 listopada 2008 r.Po wielu latach "sielanki" okazało się,że biuro hołdując zasadzie "wszystkie drogi prowadzą do pieniędzy"sprzedawało oferty a kupowało nauczycieli.Zagnieździwszy się w łódzkich szkołach Opal wpięty jak kleszcz wysysał z uczniów i ich opiekónów życiodajną mamonę.Szkoda,że niektórzy nauczyciele żądni szybkiego zysku,który tak naprawdę był ochłapem z "pańskiego stołu"dali się wprząc jak osiołki do turystycznego rydwanu!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst yuhpmcqayb:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor