Mrowisko.biz - portal e-zleceń

Miniaturka mrowisko.biz

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.mrowisko.biz (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis e-zleceń, gdzie każdy może zlecić lub wykonać pracę na odległość w kategoriach takich jak: programowanie, grafika, strony www, teksty, tłumaczenia, doradztwo i wiele innych. Zalety serwisu to: konkursy ofert, pracownie projektowe, weryfikacja tożsamości użytkowników, profesjonalny i przekrojowy system ocen i komentarzy.

Tagi: zlecenia, praca zdalna, telepraca, praca online, freelancer, freelancerzy

Kategorie: 

Statystyki: Strona mrowisko.biz ma 2816864 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 50342 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (25.8%), Wrocław (19.4%). Do strony kieruje 26 odnośników.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy ROCCO (*.chello.pl) - 11.02.2010 18:02 0 + -

    Strona chyba jeszcze mało popularna przez co kiepsko spełnia swoje zadanie jako łącznik w relacjach zleceniodawca - zleceniobiorca. Merytorycznie wszystko ok

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ddyldktexo:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor