Blue Mare - apartamenty nad morzem

Ocena Gwiazdora dobra strona
Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 2)
Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić
Adres: http://lukecin.info (strona nie działa? zgłoś awarię)
Opis: Wynajem i sprzedaż apartamentów w urokliwej miejscowości nadmorskiej Łukęcin.
Tagi: apartamenty nad morzem
Gdzie: Łukęcin
Kategorie: |
Naprawdę piękna sprawa! Trafiłem tam trochę przypadkiem w zeszłym roku, ale nie żałuję. Mieliśmy wspaniały apartament. Lokalizacja doskonała, blisko plaży, las no i basen pod nosem. I po co szukać?
Hej, jest 2013! Ja byłem tam w 2012 i naprawdę jest super. Apartamenty piękne, zbudowali basen na terenie ośrodka. A do plaży rzeczywiście rzut beretem. No i Łukęcin jest dużo przyjaźniejszy niż Pobierowa, Rewale i Dziwnówki, gdzie są dzikie tłumy.
SUPER OŚRODEK W 2012 roku . Plac zabaw , basen , duzo miejsca . Naprawde polecam My bylismy z żona i dziecmi u prywatnych wlascicieli. Polecam
Ośrodek w trakcie kapitalnego remontu!!! Urlop tam w 2009 r. to urlop na budowie :( Wyremontowane mniej niż połowa apartamentów, w pozostałych toczą się remonty (wiercenie w ścianie obok budzące w sobotni poranek, na korytarzach taczki z cementem, ze ścian wystają kable...). NIE POLECAM na urlop w 2009 roku!!! pity2@op.pl