Ecojura - kolektory słoneczne

Miniaturka ecojura.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ecojura.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma Ecojura zajmuje się praktycznym wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii do dostarczania ciepła. Spółka wprowadziła na rynek nowoczesny produkt w postaci kolektorów słonecznych JuraSol, które odznaczają się wysokimi parametrami technicznymi oraz jakościowymi. W ofercie znajdują się kolektory płaskie, próżniowe oraz powietrzne, a w ramach asortymentu solarnego: zbiorniki, regulatory, komponenty oraz grupy pompowe.

Tagi: kolektory, słoneczne, płaskie, powietrzne, próżniowe, solary, regulatory

Gdzie: Częstochowa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Zelgadris (195.242.90.*) - 18.12.2008 11:51 0 + -

    Juz kilka miesięcy mam kolektory słoneczne tej firmy i uważam, że jest to najlepszy wybór jaki mogłem podjąć. Firma idealnie pomogła mi w doborze systemu oraz w jego zamontowaniu na dachu. Rewelacja - kolektory jakie dostałem od Firmy Ecojura sprawują się ponad moje oczekiwania. grzeją nawet w zimę przy lekkim słoneczku. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jfbvrefglx:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor