Moje konto
Miniaturka parking-lotnisko-okecie.com

Lider Parking - parking lotnisko Okęcie
Parkingi

http://www.parking-lotnisko-okecie.com   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Parking przy lotnisku Okęcie - znakomita lokalizacja, mycie pojazdu w cenie, komfortowe przechowywanie powierzonych pojazdów. Parking posiada 600 miejsc parkingowych.

Kategorie:

Lokalizacja: Warszawa

Tagi: parkingwarszawalider

Oceń i skomentuj - Lider Parking - parking lotnisko Okęcie

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst nfrraddeub:

  • Dotyczy: LIDER PARKING Krakowiaków 77, Warszawa. Korzystałem na początku lipca 2009. Tłoczno, samochody poustawiane w różny sposób - sprzyja to ryzyku że ktoś w kogoś puknie. Płaci się z góry łącznie za ilość dni parkowania, co ciekawe trzeba zapłacić za dzień przyjazdu i dzień wyjazdu, nawet jeśli przyjechało się wieczorem a odjeżdża rano (jest to niezgodne z prawną definicją obliczania terminu). Po zapłaceniu dostaje się rachunek, który trzeba ODDAĆ!!! przed odjazdem inaczej nie wydadzą bagaży z busa. Przypomina to dawne czasy których Młodzi już nie pamiętają. Transport z i na lotnisko był szybki i sprawny, to muszę przyznać, ale następnym razem skorzystam na pewno z innego parkingu. O myciu pojazdu w cenie nie słyszałem i nikt mi o tym nie powiedział :)

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Parkingi


Lider Parking - parking lotnisko Okęcie - podobne strony