Lider Parking - parking lotnisko Okęcie

Miniaturka parking-lotnisko-okecie.com

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.parking-lotnisko-okecie.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Parking przy lotnisku Okęcie - znakomita lokalizacja, mycie pojazdu w cenie, komfortowe przechowywanie powierzonych pojazdów. Parking posiada 600 miejsc parkingowych.

Tagi: parking, warszawa, lider

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Raczej Niezadowolony (*.devs.futuro.pl) - 17.07.2009 22:28 0 + -

    Dotyczy: LIDER PARKING Krakowiaków 77, Warszawa. Korzystałem na początku lipca 2009. Tłoczno, samochody poustawiane w różny sposób - sprzyja to ryzyku że ktoś w kogoś puknie. Płaci się z góry łącznie za ilość dni parkowania, co ciekawe trzeba zapłacić za dzień przyjazdu i dzień wyjazdu, nawet jeśli przyjechało się wieczorem a odjeżdża rano (jest to niezgodne z prawną definicją obliczania terminu). Po zapłaceniu dostaje się rachunek, który trzeba ODDAĆ!!! przed odjazdem inaczej nie wydadzą bagaży z busa. Przypomina to dawne czasy których Młodzi już nie pamiętają. Transport z i na lotnisko był szybki i sprawny, to muszę przyznać, ale następnym razem skorzystam na pewno z innego parkingu. O myciu pojazdu w cenie nie słyszałem i nikt mi o tym nie powiedział :)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst apeenjnxjn:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor