Poland as you like

Miniaturka poland.as

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.poland.as (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Oferta hoteli i miejsc noclegowych, hotele w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, w górach i nad morzem. Możliwość rezerwacji biletów lotniczych, wynajęcia samochodu. W ofercie wycieczki w językach angielskim i niemieckim. Kursy językowe. Informacje dotyczące najpiękniejszych zakątków Polski.

Tagi: polska, w polsce, polski, polskie, podróż, wakacje, urlop, lot, wycieczka, wynajem samochodów, rezerwacja, rezerwacje, hotel

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona poland.as ma 1259907 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 45935 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (21.7%). Do strony kieruje dużo, bo aż 601 odnośników.

Czas ładowania strony: 3.6s (wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Poland as you like". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xtuugszppk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor