Bogusław Jagiełło - artysta grafik malarz

Miniaturka jagiello.ovh.org

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://jagiello.ovh.org (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona Bogusława Jagiełło – artysty grafika i malarza mieszkającego w Kłodawie koło Gorzowa Wlkp. Na stronie między innymi galeria obrazów i grafik artysty.

Tagi: jagiełło, artyści, malarstwo, grafika warsztatowa

Kategorie: 

Statystyki: Strona jagiello.ovh.org ma 693 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 162 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana przez internautów z takich krajów jak Francja (30.2%), br (6.7%), es (6.6%), Polska (6.6%), Indie (3.1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Paryż, FR (3.5%), Tehran, IR (1.6%), São Paulo, BR (1.4%), Warszawa (1.3%), Mexico City, MX (1.3%). Do strony kieruje mało, bo tylko 3 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (8)

 • wpis anonimowy plastyk (*.gorzow.mm.pl) - 30.06.2010 19:19 0 + -

  Super wystawa malarstwa Bogusława w Galerii Wirydarz w Lublinie. To wydarzenie artystyczne zasługuje na szczególne uznanie w czasie stagnacji i naśladowań jwkie obserwujemy w twórczosci malarzy polskich. Obrazy Bogusława Jagiełły wnoszą wartości estetyczne, które podobają się wszystkim, dotyczą najdoskonalszego piękna - KOBIETY!

 • wpis anonimowy koneser (*.gorzow.mm.pl) - 10.10.2009 11:43 0 + -

  Chociaż Pan Bogusław w swoim dorobku ma obrazy religijne, pejzaże, martwe natury, ilustracje i grafiki wydawnictw literackich, to jednak uchodzi przede wszystkim za malarza,któremu piękno kobiecego ciala jest bezprzecznie jego ulubionym tematem. Koneserom wytwornego malarstwa polecam obrazy tego ARTYSTY.

 • wpis anonimowy c d (*.gorzow.mm.pl) - 07.09.2009 09:34 0 + -

  Obrazy cechuje specyficzna atmosfera pogodnego szczęścia, tajemniczej zadumy, zawarte nie tylkow postawie osób, lecz nawet w przedmiotach i sposobie w jaki zostały namalowane. Zagadkowość kobiecych spojrzeń, tajemniczość przymkniętych powiek oczu , liczne szczegóły dopracowane ze skrajną pieczołowitością, tworzą atmosferę harmonijnego piękna i artystyczną treść malarskiej sztuki Bogusława Jagiełły.

 • wpis anonimowy c d odbiorca sztuki (*.gorzow.mm.pl) - 07.09.2009 09:21 0 + -

  Trudno precyzyjnie zindentyfikować wpływy, którym podlegają prezentowane portrety kobiet. We wszystkich obrazach panuje umowność i stylizacja, a eleganckim strojom odpowiadają wyszukane pozy i wytworne gesty. Zadziwia zręczność wykorzystywania przestrzeni wyznaczonej nieregularnością tla obrazu.

 • wpis anonimowy odbiorca sztuki (*.gorzow.mm.pl) - 07.09.2009 09:10 0 + -

  Malarstwo Bogusława Jagiełły zasługuje na szczególną uwagę. Obrazy dowodzą o całym procesie wyzwalania się osobowości twórczej artysty. Subtelność kolorystyczna ich intensywność i wyszukane światłocienie , przyciągają każdego odbiorcę sztuki.

 • wpis anonimowy Haka (*.gorzow.mm.pl) - 29.08.2009 15:27 0 + -

  Brawo Panie Bogusławie ! Nareszcie w Gorzowie Wlkp. możemy oglądać wspaniałe i wyszukane malarstwo. Szkoda tylko, że tak rzadko Pan pokazuje w naszych galeriach. Haka

 • wpis anonimowy koleżanka (*.gorzow.mm.pl) - 28.08.2009 17:18 0 + -

  To jest coś nowego w malarstwie tego ARTYSTY !

 • wpis anonimowy widz (*.gorzow.mm.pl) - 28.08.2009 17:15 0 + -

  Super malarstwo. Pogratulować artyście , że nie naśladuje i wnosi nowe estetyczne wartości do malarstwa. widz.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst qwxdceomeb:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor