wlasnieon.pl - anonse towarzyskie

Miniaturka wlasnieon.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.wlasnieon.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Zagraniczne oferty towarzyskie i matrymonialne. Spotkania sponsorowane z całego świata.

Tagi: ogłoszenia towarzyskie, anonse matrymonialne, randki, matrymonialne, miłość, szukam męża, zagraniczne

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Margaret (*.89-161.tel.tkb.net.pl) - 26.04.2011 18:33 0 + -

    Tu spotkało mnie najgorsze z najgorszych..myślałam o miłości,a ten złodziej wyłudził pieniądze i chciał jeszcze więcej..straszył mnie interpoolem,że jak nie wpłacę pieniędzy to za przesyłkę do mnie trafi do więzienia i ja też !Nie chciałam żadnej przesyłki,ale traktował mnie już jak żonę,mówił o ślubie w czerwcu i przyjeździe,że ciężko pracował,jest sam więc jestem teraz jego połową i koniecznie przesyłkę chciał dostarczyć z pieniędzmi,czy biżuterią,potem niby utknęła po drodze i taki dbający o wszystko domagał się pieniędzy za jakiś dokument do tej przesyłki!Przeżyłam horror!!Schudłam ,wylazły mi włosy z nerwów,ale pana nie obchodził mój stan ,bez przerwy plótł o pieniądzach!Widzę tutaj jego zdjęcie!!Wyleczył mnie z kontaktów internetowych,z wiary w ludzką Dobroć,musiałam zmienić numer telefonu i zablokować maile ..teraz mogę przynajmniej spać ze świadomością ,że nie będzie wydzwaniać o 2:00 w nocy!Dziewczyny uważajcie na naciągaczy ,którzy przedstawiają się jako bohaterowie-HERO...a są tylko pasożytami..nie ma też pewności ,że zdjęcie pana jest prawdziwe ,czy panów! Życzę ,żeby spotkał podobną do siebie osobą i doświadczył tego wszystkiego na co mnie naraził!Uważam że jest tu specjalistą i może mieć na sumieniu wiele..tylko dziewczyny nie przyznają się do tego!Jestem wyleczona ze wszystkich złudzeń!!!Pozdrawiam..nie dajcie się dziewczyny!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst gjsumrxavu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor