Osiedle Gajowa- sprzedaż mieszkań

Miniaturka osiedlegajowa.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.7 (ocen: 17)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.osiedlegajowa.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Budowa i sprzedaż mieszkań w Ząbkach pod Warszawą. Komfortowe mieszkania, dogodna lokalizacja. Mieszkania od 33 do 60 m2. Osiedle położone w przyjemnej okolicy.

Tagi: mieszkania, mieszkanie, budowa mieszkań, osiedle mieszkaniowe, ząbki

Gdzie: Ząbki

Kategorie: 

Komentarze (38)

 • wpis anonimowy Marco (*.icpnet.pl) - 10.05.2011 17:39 0 + -

  @mieszkaniec kruczej 21 Pokaż mi nowy blok deweloperski, w którym nie ma problemów z wilgocią w garażu. Ten temat dominuje na wszystkich forach dotyczących nowych mieszkań. Zupełnie nie mogę zgodzić się również z wyjątkowo jadowitą opinią o deweloperze. Rozumiem, że możesz mieć jakieś pretensje do wykonawcy - to się zdarza w większości przypadków kupna nowego lokum. Ale po co zaraz obrażać ludzi, którzy - według mojej ponadrocznej obserwacji, m.in. na Podleśnej - wykonują swoją pracę bardzo uczciwie, starannie i rzetelnie. Akurat to, że Stolmar zatrudnia osoby w jakiś sposób sobie znane, że jest to zgrana ekipa to akurat jest spory atut. Firma zatrudnia poza tym bardzo sprawnego, rezolutnego pracownika sprzedaży, który jednocześnie ma sporą wiedzę o budowie i udziela wszystkich informacji. Wolisz deweloperów-molochów, w których miłe panienki odbierają telefony w biurze sprzedaży nie potrafią odpowiedzieć na żadne pytanie oprócz pytania o cenę i metraż? Albo podnajmują dziesiątki podwykonawców do wszystkiego, zresztą generalny wykonawca też jest obcy i w razie konfliktu z inwestorem na samym finiszu inwestycji zaczynają się prawdziwe problemy, zrzucanie winy wzajemnie na siebie, kłótnie o płatności itd. A może wolisz dewelopera, który zatrudnia nieznanych niewykwalifikowanych robotników nie wiadomo skąd, na czarno, czasem nawet bez prawa pobytu w Polsce... Szukać później wiatru w polu - deweloper rozkłada ręce, bo generalny wykonawca się... rozwiązał. Ze Stolmarem nie ma takich problemów, bo odpowiedzialność za wszystko wydaje się być w tej firmie konkretnie przypisana. Dodam, że firma cieszy się dobrą opinią wśród miejscowych, w tym również u notariuszy (wiem, bo pytałem o możliwość podpisania umowy przedwstępnej, ale zrezygnowałem, bo powodów do obaw nie stwierdziłem).

 • wpis anonimowy mieszkaniec kruczej 21 (*.ip.netia.com.pl) - 07.02.2011 09:35 0 + -

  Ja jestem zawiedziony. Co prawda mieszkanie kupiłem na górce - wiosna 2008 r. - za cenę ponad 5550 za m, garaż dodatkowo 24400 zł. Stolmar nie chciał wtedy nawet słyszeć o negocjacjach. Teraz można kupić taniej i w lepszym standardzie w Ząbkach. Ogólnie Stolmar wstawia tzw. taniochę - okna, drzwi, windy, gres. W mieszkaniach było sporo usterek, usuwali je z różną dokładnoscią. Ale największy błąd - to techniczny projekt budowlany - w garażu stoi woda. Nie ma tłumaczenie, że mokry rok. Są budynki, gdzie i w mokre lata woda nie wchodzi i jest sucho. Po prostu wadliwie albo w ogóle nie wykonali odpowiednich izolacji budynku, bez badań gruntu i podłoża. Teraz jak znam ich już lepiej, to widać dlaczego. To takie ludki bez przygotowania, wiedzy fachowej, specjalistów, które wzięły się za budowlankę. Są z zabitej dechami wioski na Lubelszczyźnie - Świdrów i tam mieści się siedziba ich spółki. Zatrudniają chłopaków z tamtych okolic, takich z łapanki, którzy nie maja roboty. Jakoś im leci. Grunt to zacząć... I zaczęli przygodę z budowlanką na Kruczej 21. Myślę, że Wspólnota Krucza 21 nie podaruje im tak łatwo z wadami i usterkami. Są wsród nas ludzie znajacy swoje uprawnienia. Może na Podleśnej ludzie będą mieli więcej szczęścia.

 • wpis anonimowy mieszkaniec gajowej1 (*.ip.netia.com.pl) - 24.01.2011 14:35 0 + -

  Woda w garażu nadal stoi, ściany na klatkach na parterze mokre... Słaby deweloper, słaby projekt, ewidentne błędy budowlane...

 • wpis anonimowy anonim2 (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 01.12.2010 08:38 0 + -

  Witam. Właśnie zastanawiam się nad zakupem mieszkania przy Podleśnej, czyli Gajowa2. Z powyższych opinii wynika ,że nie jest kolorowo. Czy oprócz nieszczelnych okien i zalań pojawią się jakieś problemy?Bardzo proszę o komentarze i uwagi mieszkańców. Z góry dziękuje za pomoc.

 • wpis anonimowy mieszkaniec Kruczej (*.ip.netia.com.pl) - 27.10.2010 12:09 0 + -

  Jak do tej pory Stolmar nie proponowal mieszkańcom żadnych przeglądów, ale 28 X mamy spotkanie ws. nowego zarządu. Warto poruszyć ten problem.

 • wpis anonimowy mieszkaniec (*.dynamic.gprs.plus.pl) - 13.10.2010 16:29 0 + -

  Witam Wszystkich, A czy stolmar robi jakieś przeglądy? W moim poprzednim bloku odbywały się co roku przeglądy kominiarskie i budowlane i chyba też instalacji zamontowanych w garażu. Z tego co wiem to są one obowiązkowe. Czy ma ktoś z Państwa informację na ten temat?

 • wpis anonimowy anonim (*.rtr.bait.pl) - 23.06.2010 01:03 0 + -

  Lód na szybach w zimie może sygnalizować problem z wentylacją w mieszkaniach w tym budynku, radzę sprawdzić to najpierw.

 • wpis anonimowy też mieliśmy problem z oknami (*.rtr.bait.pl) - 11.06.2010 21:00 0 + -

  W tym roku też mieliśmy lód na szybach w mieszkaniu i też mam ochotę poddać je fachowym badaniom. Stolmar twierdził, ze to dlatego, że przykręcam i odkręcam kaloryfery i to od różnicy temperatur... :-))))

 • wpis anonimowy okna Krucza 21 dzieło Stolmaru (*.rtr.bait.pl) - 08.06.2010 15:27 0 + -

  Czy ktoś wie, jak i u kogo (adres firmy) sprawdzić szczelność okien pcv. U mnie w zimie w tym roku na każdym oknie była 3 cm warstwa lodu. Czy też mieliście ten problem?

 • wpis anonimowy refleksje (*.rtr.bait.pl) - 07.06.2010 09:24 0 + -

  Miarą dobrego dewelopera z punktu widzenia nabywców jest to, że jest z nim dobrze nie tylko gdy w ogóle wszystko jest dobrze, ale i wtedy, gdy coś zaczyna szwankować, nawet z powodu siły wyższej. Stolmar, owszem,jest dobry i słodki gdy sprzedaje mieszkania i gdy wszystko gra i buczy, ale zmienia się, gdy pojawia się nawet najmniejszy problem. "A tego nie można, a tak się nie da..." itd. I bierze na przetrzymanie delikwentów, bo może zapomną. Zapominamy wszyscy, że to przede wszystkim nie dobry wujej Sam, który wybudował nam mieszkania, ale przedsiębiorca, który w założeniu ma osiągać zyski ze swojej działalności. I Stolmar swoją działalnością (czyt. zaniechaniem) na Kruczej udowadnia to w pełni. Może to twarz kapitalizmu, a może po prostu nieuczciwość, nieprzyzwoitość i nierzetelność?

 • wpis anonimowy robert w (*.rtr.bait.pl) - 04.06.2010 19:47 0 + -

  A co zmieni Wspólnota skoro deweloper nie jest uczciwy? Jak na razie to po tym jak naprawia szkody w mieszkaniach i w budynku na Kruczej widać, że kieruje się jedynie żądzą zysku. Raczej smutne...

 • wpis anonimowy mieszkająca na Kruczej 21 cd (*.rtr.bait.pl) - 21.05.2010 23:10 0 + -

  Niestety w aktach notarialnych jest w paragrafie 5 zapis mówiacy o tym, że przyszła Wspólnota może przejąć zarząd "w terminie uzgodnionym lecz nie wcześniej niż po 10 miesiącach od daty wydania decyzji o przyjęciu budynku do użytkowania". Z mojej wiedzy wynika, że odbiór budynku nastąpił w listopadzie-grudniu 2009 r., a zatem do listopada-grudnia 2010 r. jesteśmy zdani na "wielkoduszność" Panów Prezesów ze Stolmaru ;-) Potwierdzam, że wielu sąsiadów nie akceptuje ich postawy w związku z wadami i budynku, i poszczególnych lokali. I podkreślam celowo - nie awariami, jak chcieliby Panowie Prezesi, a wadami fizycznymi. Taka kwalifikacja stwarza dla nas trochę uprawnień. Pozdrawiam :-)

 • wpis anonimowy mieszkająca na Gajowej Kruczej 2 (*.rtr.bait.pl) - 21.05.2010 22:38 0 + -

  Oprócz wcześniejszego zalania garażu, w zeszłym tygodniu po prawej stronie od wjazdu - ze ściany lała się woda - dosłownie - jak pod ciśnieniem z kranu, koła aut w wodzie - do 10 cm. Cały tydzień deweloper to poprawiał. Szwankują windy! Fuszera fuszerę pogania! Co jeszcze? Przyznaję, że powoli tracę cierpliwość i mówię dość!!!

 • wodnik56 2 wodnik56 - 21.05.2010 19:37 0 + -

  Czy mógłbyś określić co to znaczy "sytuacja dramatyczna" jakieś konkrety, bo samo pojęcie jest b. obszerne

 • wpis anonimowy Mieszkaniec Gajowa (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 19.05.2010 22:48 +1 + -

  Szanowni Państwo, jedynym wyjściem jest zorganizować się jako Wspólnota Mieszkaniowa, wybrać Zarząd i zacząć oficjalnie zgłaszać usterki w częściach wspólnych. Niestety faktycznie sytuacja w garażu jest dramatyczna i dopóki będziemy tylko narzekać a nie działać jako wspólnota, prawdopodobnie nic się nie zmieni.

 • wpis anonimowy pytanko (*.rtr.bait.pl) - 17.05.2010 10:30 0 + -

  a właściciele mieli lokale zastępcze podczas tego suszenia?

 • wpis anonimowy wolność słowa (*.rtr.bait.pl) - 13.05.2010 23:22 0 + -

  Nie rozumiem oburzenia, gdy ktoś pisze, mamy przecież wolność słowa. Opinie o Gajowej 1 są jak najbardziej prawdziwe. Ja mieszkam tu i potwierdzam. Za chwilę powstanie wspólnota i sąsiedzi gdy się spotykają już narzekają - właśnie na okna, na ich szczelność, na tarasy - na jakość ogólnie. Oj nie będzie łatwo miał pan deweloper. Garaż został zalany wodą płynącą pionami z nieszczelnych instalacji w mieszkaniach. Jak ktoś chce sprawdzić, niech po prostu przyjedzie. Zacieki na klatkach schodowych właśnie deweloper maluje, choć niedokładnie i widać jakie było zalanie. Ludzie mieli pozalewane mieszkania i to jest fakt - rozkuwali im podłogi. Przez miesiąc wyły maszyny w ich mieszkaniach wyciągające wodę spod posadzki. Widać było to z okien i słychać, bo te pompy chodziły non stop, nawet w Wielkanoc! Gdzie tu jest nieprawda?

 • wodnik56 2 wodnik56 - 13.05.2010 21:07 0 + -

  Trochę mnie te wpisy zasmuciły, ponieważ obserwuję tę budowę i chciałem tam ewentualnie kupić lokal. Czy ktoś z lokatorów Gajowa 1 zechciałby się wypowiedzieć? Bo jeśli te negatywne wpisy nie są prawdziwe to szkoda nie tylko dewelopera ale też ewentualnych nabywców. Jak można sprawdzić dewelopera i prawdziwość jego intencji?

 • wpis anonimowy anonim (*.rtr.bait.pl) - 13.05.2010 17:54 0 + -

  Nie zagalopował to się Pan z deka? Proszę czynić swoją powinność - podam nawet podstawę prawną Pańskiego działania - art. 304 par. 1 kpk :-))) Życzę powodzenia... W przypadku wszczęcia będzie mógł Pan zapoznać się ze zdjęciami, których tak Pan się tutaj domaga.

 • wpis anonimowy Marco (*.icpnet.pl) - 13.05.2010 00:17 0 + -

  No nie... Odrobina staranności w czytaniu wystarczy, aby wiedzieć czy jestem deweloperem. Ale narastające groźby z Twojej strony, jakaś forma nękania potencjalnych nabywców określonych nieruchomości i straszenia rzekomymi usterkami bez podawania dowodów (mimo próśb) zasługuje na zainteresowanie tym organów ścigania. Polecam lekturę kodeksu karnego. Dotyczy to również właściciela tej witryny, który bez powodu usunął moje wpisy i naruszył prawo i moje dobra osobiste. Jego również może spotkać wezwanie. Te przepychanki po prostu mi się znudziły.

 • wpis anonimowy gość (*.rtr.bait.pl) - 12.05.2010 22:05 0 + -

  Marco-stolmar? a co powie lokalna prasa na taki materiał, hę?

 • wpis anonimowy gość (*.rtr.bait.pl) - 12.05.2010 22:04 0 + -

  Spokojnie - zdjęcia naprawdę są i pojawią się w necie, to jest kwestia czasu, zapewniam. A tak podejrzewam Marco, że jesteś deweloperem, bo gdy komuś zależy na kupnie, to przyjeżdza i sprawdza. Po co zadajesz pytania i próbujesz na nie odpowiadać udając niedowierzającego? Doskonale pewnie wiesz, co tam jest...

 • wpis anonimowy do gościa (*.icpnet.pl) - 12.05.2010 11:39 0 + -

  Wyślesz mi te zdjęcia na priv? Chyba, że ich nie masz...

 • wpis anonimowy Marco do gościa (*.icpnet.pl) - 11.05.2010 18:44 0 + -

  Heh, ciekawa ta dyskusja na tym mini-forum... Nawet sobie zakładkę zrobiłem i regularnie zaglądam, kto co nowego nawymyśla na tego dewelopera. Gościu, wrzucaj te zdjęcia szybko, podaj link do takiej strony. Na co czekasz? Aż wszystkie mieszkania zostaną na Podleśnej sprzedane? :-))

 • wpis anonimowy gość do Marco (*.rtr.bait.pl) - 11.05.2010 17:25 0 + -

  Tak, byłem, widziałem, mam zdjecia nawet. Będą do obejrzenia w necie za jakiś czas :-) Dużo zdjęć :-)

 • wpis anonimowy Marco (*.icpnet.pl) - 05.05.2010 21:41 0 + -

  Chodzi oczywiście o inwestycje w Ząbkach, takie, w których jest jakiś wybór mieszkań, a nie pojedyncze ostatnie na parterze (np.)

 • wpis anonimowy Marco (*.icpnet.pl) - 05.05.2010 21:40 0 + -

  To napiszcie w takim razie, które obecnie powstające inwestycje mieszkaniowe polecacie. Do gościa: skąd wiesz o tym grzybie w garażach? Byłeś tam?

 • wpis anonimowy a może by tak nadzór budowlany (*.rtr.bait.pl) - 02.05.2010 14:04 0 + -

  a co powiecie na wizytę nadzoru budowlanego na Gajowej?

 • wpis anonimowy właściciel na Gajowej (*.rtr.bait.pl) - 01.05.2010 17:31 0 + -

  okna do wymiany, ciekawe kto pierwszy z sąsiadów?

 • wpis anonimowy Marco do gościa (*.icpnet.pl) - 29.04.2010 19:58 0 + -

  Muszę przyznać, że Pana / Pani opinia akurat mnie nie przekonała. Coś mi tu nie gra...

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xyhrdjjcgk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor