Drew-Poland - producent drzwi wewnętrznych

Miniaturka drew-poland.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.drew-poland.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Drew-Poland jest producentem drzwi wewnętrznych. Produkcja seryjna i według projektu klienta. Współpraca z projektantami zapewnia ciekawe wzornictwo oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań przy ich produkcji.

Tagi: drzwi, drewniane, stolarka, drzwiowa, budownictwo

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy Marian (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 16.07.2009 14:36 0 + -

    Re: awarek Nie pisz głupot o tej firmie! Sam zamówiłem w DREW-POLAND 16 sztuk drzwi. Wykonane były w terminie i są idealne, nie mam żadnych zastrzeżeń. DO WSZYSTKICH FIRM: UNIKAJCIE TAKICH KLIENTÓW JAK awarek !!!

  • wpis anonimowy klient (*.internetdsl.tpnet.pl) - 22.04.2009 13:25 0 + -

    Ja w tym roku kupilem tam drzwi i jestem bardzo zadowolony. Przyjechali, wymierzyli , produkcja trwała 2 tygodnie i drzwi są bardzo ładne i super do dziś,GORACO POLECAM.

  • wpis anonimowy awarek (*.ip.netia.com.pl) - 16.04.2009 08:00 0 + -

    Chcę ocenić nie tyle stronę ile firmę - TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEJ Z DALEKA!!!! Po 3 reklamacjach jednych i tych samych drzwi (już przy pierwszym przywiezieniu były wadliwe) nadają się one do wyrzucenia, do tego stopnia są zniszczone ich poprawkami. Od tamtej pory (4 miesiące!!!) nie odbierają telefonów, nie można się z nimi skontaktować - nie chcą uwzględnić reklamacji. Całe zamówienie miało być zrealizowane w 3 tygodnie. Zaczęło się w sierpniu 2008, walczę z nimi do dziś. Firma NIE MA POJĘCIA o robieniu drzwi. Sam musiałem tłumaczyć kierownikowi technicznemu w fabryce gdzie kupić zamek i jak go zamocować (i tak nie zrozumiał). UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fxouwuvnag:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor