Come2Europe - źródło informacji o Krakowie

Miniaturka krakow.come2europe.eu

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.krakow.come2europe.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis kierowany do osób odwiedzających Kraków. Dostępna jest dokładna mapa Krakowa, aktualna pogoda, opis zabytków i inne informacje turystyczne. Strona gromadzi i udostępnia bardzo dużą ilość darmowych zdjęć na licencji CC 2.5.

Tagi: zabytki, zwiedzanie, rozrywka, kraków, historia, aktualności, zdjęcia, legendy, mapa, krakowa, pogoda, kluby, puby, hotele, noclegi, teatry, repertuar, muzea

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Statystyki: Strona krakow.come2europe.eu ma 1548799 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 25264 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (89.6% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Kraków (29.2%), Kielce (13.5%). Do strony kieruje 15 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Come2Europe - źródło informacji o Krakowie". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dyngcsgjth:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor