Sezamkowa Kraina - klub maluszka

Miniaturka sezamkowakraina.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.sezamkowakraina.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Głównym zadaniem klubu jest opieka i rozwój dziecka w wieku przedprzedszkolnym. Zajęcia organizowane są w 2-ch grupach wiekowych: 0,6 - 1,5 roku oraz 1,5 - 4 lat. Klub Maluszka mieści się na terenie dzielnicy Warszawy Białołęka.

Tagi: żłobek, warszawa, klub malucha

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • sezamkowakraina 1 sezamkowakraina - 01.04.2009 21:20 0 + -

    Nie wiem skąd takie wiadomości bo Panie wychowawczynie pracują u Nas juz od ponad pół roku, zmieniają się jedynie opiekunki wspomagające, ale wynika to tylko z chęci zapewnienia jak najlepszej opieki dla maluszków. Wszystkie jednak mają przygotowanie pedagogiczne. Co do spacerów zimą to nie możemy dodatkowo narażać maluszków i wychodzić z nimi na spacer gdy pada śnieg czy deszcz, raz że jest to mało przyjemne a dwa dodatkowo narazalibyśmy je na infekcje i później rodzice mogliby mieć pretensje.Wydaje mi się to rozsądne w każdej placówce bierze się to pod uwagę i w pochmurny dzień organizujemy dzieciom tak czas, aby sie nie nudziły. Gdy tylko pogoda dopisuje od marca spacery odbywają się regularnie, oprócz innych zajęć dodatkowych.

  • wpis anonimowy mama maluszka (*.unused.derbynet.waw.pl) - 31.03.2009 22:44 0 + -

    pozytyw -> kontakt z innymi dziećmi negatyw -> często zmieniają się opiekunki i w moim odczuciu, nie wszystkie mają odpowiednie przygotowanie do opieki nad dziećmi; nie działa kamerka, więc trudno monitorować główne zadania żłobka; brak spacerów zimą;

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst lfaabxctqj:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor