Witraże s.c. - dekoracyjne szkło w architekturze

Miniaturka witrazesc.com.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.witrazesc.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Projektowanie i wykonywanie witraży, szkła dekoracyjnego, mozaiki szklanej.

Tagi: witraż, szkło, fusing, mozaika, architektura

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Witraże sc (*.ip.netia.com.pl) - 26.06.2012 14:35 0 + -

    Klient wg umowy zapłacił zaliczkę na wykonanie projektu plastycznego, uprzedzony że w przypadku odstąpienia od realizacji, stanie się ona zapłatą za projekt. Kwota ostateczna za wykonanie szkła mogła być określona dopiero po wykonaniu i zaakceptowaniu projektu. Poprawki i uwagi wniesione do projektu spowodowały iż budżet całości przekroczył pierwotne szacunki. Do realizacji nie doszło z uwagi na brak akceptacji ceny realizacji BARDZIEJ pracochłonnego niż pierwotnie zakładano projektu. Zaliczka jako wynagrodzenie za projektu zgodnie z pierwotną umową pozostała u nas, gdyż nie wykonujemy prac gratis.

  • wpis anonimowy klient (89.171.175.*) - 04.03.2009 12:22 0 + -

    Niestety firma ta jest nieuczciwa, znacznie podnieśli cenę i kiedy chciałem wycofać się z umowy nie tylko nie oddali mojej zaliczki, ale mieli czelność domagać się dopłaty za rezygnację z zamówienia !!! UNIKAĆ

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cyvcswlnez:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor