Moje konto
Miniaturka studioepilog.pl

Epilog - studio filmowe
Agencje reklamowe

http://www.studioepilog.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Studio filmowe zajmujące się produkcją reklam telewizyjnych, teledysków, reportaży, filmów promocyjnych itp. Profesjonalny montaż nieliniowy, także z powierzonych materiałów, animacje, projektowanie i wykonanie profesjonalnego menu DVD.

Lokalizacja: Kraków

Tagi: produkcja filmowareklama telewizyjnateledyskmontaż nieliniowy

Oceń i skomentuj - Epilog - studio filmowe

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst ltqafiqjka:

  • Prawdopodobnie gdyby nie youtube, to nigdy bym nie usłyszał o tym studiu. Wasz serial "Nudle" wyróżnia się od innych seriali dla dorosłych. Oglądając Nudle czuję się, jakby kolega opowiadał mi swoją historię z dzieciństwa. Mimo, że minęło prawie 14-15 lat od zakończenia serialu, to i tak jestem z niego szczęśliwy, bo jest to produkt którego już nie zobaczymy w publicznej telewizji. (PS. W grudniu 2023 roku ma wyjść kilka nowych odcinków nudli produkowanych przez twórcę nudli, więc trzymamy kciuki żeby film w ogóle wyszedł)

    0 + -
  • Wasza produkcja Nudle bije w moich oczach władcy móch.Jest bardzo dobrą produkcją ,nagrywajcie kolejne odcinki.Pozdrówka z dolnegosląska.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Agencje reklamowe


Epilog - studio filmowe - podobne strony