Igor Alexander - tarocista

Miniaturka tarocista.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.7 (ocen: 142)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.tarocista.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Witryna internetowa tarocisty Igora Alexandra. Wróżenie: Tarot, Karty Cygańskie, Sennik - wróżby online oraz spotkania w gabinecie. Warszawa - Saska Kępa.

Tagi: tarot, tarocista, tarocistka, karty tarota, wróżby z tarota, wróżby, wróżenie, tarot on line

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (55)

 • wpis anonimowy M (*.strong-pc.com) - 14.06.2019 01:21 0 + -

  Wspanialy Wrozbita, polecam!

 • wpis anonimowy Ona (*.play-internet.pl) - 10.09.2018 22:26 0 + -

  Człowiek z wielkim darem i wielkim dobrym sercem. Serdecznie Pana pozdrawiam !

 • wpis anonimowy Sylwia (109.78.124.*) - 26.10.2013 21:44 0 + -

  Witam Czy można się z Panem Igorem skontaktować z zagranicy? Ma ktoś inny namiar niż 0700?

 • wpis anonimowy l (*.warszawa.vectranet.pl) - 15.07.2013 11:15 0 + -

  Dodam, że korzystam również osobiście z podpowiedzi kart wróżki Anny Kempisty. Wiem, nie ma wróżbiarza idealnego, ja miałam szczęście znaleźć osoby, z którymi pomimo wszystko chcę być w kontakcie. Lidia

 • wpis anonimowy l (*.warszawa.vectranet.pl) - 15.07.2013 11:11 0 + -

  Uważam podobnie. To oddany swojej pracy rzemieślnik. Jego zachowanie określam jako życzliwe, zarazem profesjonalne. Bez przypochlebiania zyskał moją sympatię. Szanuję go. Ufam. Jest niebywale dyskretny! Korzystam od wielu lat gdy jestem w życiowej kropce. Różne były wróżby, bardzo trafne, lub mniej, ale podejście Pan Igor ma zawsze rzetelne. Niekiedy potrafił odmówić wróżenia. Nie brnął, gdy karty nie chciały mówić. Gdy mówiły nazbyt wiele, potrafił w odpowiednim momencie postawić przysłowiową kropkę. Dobry wróżbiarski rzemieślnik z powołaniem. Ma zasady. Skromny, rzetelny, uczciwy, w najlepszym słów znaczeniu!

 • wpis anonimowy grazka (*.nat.tvk.wroc.pl) - 14.07.2013 14:20 0 + -

  Korzystam z porad Pana Igora. Jest to wspaniały człowiek. Dużo mi podpowiedział, a ja skorzystałam z tej podpowiedzi. Profesjonalizm. Profesjonalizm. I jeszcze raz profesjonalizm. Oczywiście wysoka kultura osobista też. Ktoś napisał, że nie słyszał śmiechu Pana Igora. Ja słyszałam. Dotyczyło to wróżby. Problem z którym zgłosiłam się do tego wspaniałego tarocisty, pewnie też był śmieszny. Pamiętam oboje się śmialiśmy.

 • wpis anonimowy Danuta Fa (*.trybunal.gov.pl) - 06.10.2011 13:40 0 + -

  W ponury i mroczny wieczór w lutym roku 2010 byłam zdruzgotana wiadomością o zdrowiu syna.Mimo późnej pory (ok. godz. 22) zadwoniłam. Głos mi wiązł w gardle,łzy płyneły po policzku.Ponad godzinę Pan Igor cierpliwie "wyprowadzał mnie na prostą" Rzeczowo, niezwykle taktownie i uczciwie wyjaśniał mowę kart.Działało jak balsam.Szczególny balsam.Wielokrotnie później korzystałam z Jego dyspozycyjności, wiedzy i doświadczenia.Wszystko się sprawdziło.Kontakt z p.Igorem to wielkie przeżycie.Wysoka kultura, takt i profesjonalizm.Zawsze dodaje sił,jest też dużą dawką optymizmu. Panie Igorze, niegodziwość drugiego człowieka boli bardzo. Nic to. Proszę być silnym naszym - ludzi, którym Pan pomaga - uznaniem,szacunkiem i wparciem.Jest Pan wyjatkowym CZŁOWIEKIEM, bardzo potrzebnym tym którym "dusza choruje".Proszę nie odmawiać swojej pomocy. Parafrazując wieszcza (AM) wspieram Pana tym oto przesłaniem "Lećmy!Szczęściem zostały pióra do powrotu.Lećmy i nigdy odtąd nie zniżajmy lotu." Tak trzymać !! Czekają na Pana ludzie, a wśród nich i moja skromna osoba.Serdeczności i życzenia zdrowia dla Pana.

 • wpis anonimowy Elżbieta (*.adsl.inetia.pl) - 05.10.2011 13:34 0 + -

  Pan Igor jest wpaniałym, niezwykle kulturalnym człowiekiem. Każda rozmowa z nim podnosiła mnie na duchu i dodawała sił. Jest przede wszystkim nadzwyczajnym psychoterapeutą i ,,lekarzem dusz". I to jest chyba najważniejsze...A wróżby? Mnie tam się sprawdziły. Panie Igorze! Niech Pan się dzielnie trzyma, bo to beznadziejna konkurencja chce Pana ,,zniszczyć...jak to u nas bywa. Jest Pan nam bardzo potrzebny !!!

 • wpis anonimowy Magdalena Gryckiewicz (*.wi-net.pl) - 31.08.2011 18:59 0 + -

  Igor Alexander... ujął mnie od samego początku. Nie chcę tutaj publicznie pisać czym dokładnie, ale jako "koleżanka po fachu" i zarazem... człowiek, mogę w pełni i szczerze napisać, że p. Igor jest naprawdę bardzo dobrym tarocistą. Pan Igor jako tarocista i człowiek: trafny, szczery, uczciwy, rzetelny i totalnie... ujmujący. Jako "kolega po fachu": miły, uprzejmy, pomocny, niezawistny i bardzo koleżeński. Polecam najszczerzej z uśmiechem na ustach :-)

 • wpis anonimowy gaba (*.ssp.dialog.net.pl) - 31.08.2011 17:09 0 + -

  Pan Igor Aleksander u nas wróżył już drugi raz, na święcie miasta. Wróżba była nagrodą w konkursie wiedzy o mieście. Odpłatnie też można było korzystać. Sporo turystów korzysta, ale i miejscowi. Koleżanka wygrała 30 min. Podzieliłyśmy się czasem po połowie. Poszłyśmy razem. Pan nie robił problemu. Rozłożył karty te co do gry się używa. Dla koleżanki mówił o tym co na teraz jest itp. Racja. A konkretne pytania, ale po jednym, pozwolił zadać do Kart Tarota. Dla koleżanki odp. zgadzała się z tym co wynikło w czasie. Dla mnie odp. idzie w kierunku jak z wróżby Tarotem. Zdarzenia poprzedzające zaistniały. Pan zapodał też porade z Kart jaką zastować taktyke żeby osiągnąć cel.

 • wpis anonimowy magdalena (*.wi-net.pl) - 17.08.2011 08:01 0 + -

  Intryga szyta na Pana Igora, jak już nie na pierwszego tarocistę. Rozumiem szczerze sytuację, gdzie ktoś niezadowolony, ale ktoś kto "nęka", dręczy, "podsyca" atmosferę swoim jadem... brzmi niezdrowo. Na nic to tej osobie, bo w rezultacie tylko wiele się nadenerwuje, a p. Igor dalej będzie cieszył się szacunkiem i powodzeniem :-))

 • wpis anonimowy Danuta (*.205.58.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) - 09.07.2011 23:45 0 + -

  Mam dwie zaufane osoby, to wróżka Anna z Kołobrzegu (ul. Wschodnia) i Pan Igor. Z perspektywy lat oceniam. Mnie częściej wróżby się sprawdzają. Dotyczy to obojga. Jak od wielkiego dzwonu się co nie sprawdzi to i tak wiem, że miałam uczciwie czytane karty. Bez nakazów, zakazów. Bez wmawiania racji. Ich wróżby, to nie głupio mądre porady życiowe ani jakie złote myśli! Lubię ich oboje i ufam.

 • wpis anonimowy ela (*.pl) - 31.05.2011 07:56 0 + -

  Elżbieta po tej stronie monitora ezosfera (at) o2 . pl Powiem tak. Intryga szyta lichutkimi nitkami, skierowana do potencjalnych klientów. Za dużo pozytywnych wypowiedzi kole w bazyliszkowe ślepia. Dlatego trzeba przecież obsesyjnie podważyć zdanie innych stawiając minusy. A pisz sobie. Pisz do woli. Minusuj. To świadczy o tobie. Tylko o tobie. Nie ma w Polsce wróżki, wróżbity, którzy nie byliby opluci słownie, zgnojeni. Przyszła pora na Pana Igora. Wbrew pozorom wróżby są dla myślących rozsądnie ludzi, a nie latającymi od wróżki do wróżki, wybierającymi sobie pasujący scenariusz na życie. Kto wróżył u Pana Igora wie jaki jest. Faktem jest, że nie obiecuje cudów, nie zapewnia, nie uzależnia. Nie chwali się i nie zapewnia o nieomylności. Konkretnie i częstokroć nie wedle życzenia odpowiada, bez wdawania się w gadkę i śmiechy (przez 10 lat wróżenia nie słyszałam śmiechu Pana Igora). Do rzeczy. Od 2006 roku prowadzę stronę groszek.najlepsze.net To ranking najlepszych wróżek i wróżbitów w Polsce. Stronę prowadzę po to, żeby podzielić się kontaktem do zaufanych wróżek i wróżbitów. Cenię Ich, za uczciwe wróżenie, etykę i zasady. Nie mówię, że są nieomylni, ale są uczciwi!! Dalszą wypowiedź opieram na własnej opinii i opinii moich przyjaciół. Na zdaniu setek obcych ludzi, którzy dzięki mojej stronie zyskali kontakt m.in. z Igorem Alexandrem i od 2006 roku nikt złego słowa nie napisał na emaila, a wręcz przeciwnie. U Pana Igora wróżyłam po raz pierwszy w 2001 roku. Jest merytoryczny, gdy czegoś nie wie potrafi to przyznać. Sprawdzalność wróżb Pana Igora, jest taka sama jak u innych wróżek i wróżbitów na mojej stronie. Dobra, ale różna. Tak jest u każdego. Nie oczernia konkurencji i mogę się założyć, że zawsze tak będzie. Ma wiedzę i rozsądek, zasady. Nie schlebia klientom. Jest On szlachetnym człowiekiem, którego bardzo szanuję. ezosfera (małpa) o2 . pl

 • wpis anonimowy Iza (*.dynamic.gprs.plus.pl) - 30.05.2011 17:23 0 + -

  Ja też wróżyłam sobie m.in. u Pana Igora. I co z tego, że wróżby nie zawsze się sprawdzają. Nie sprawdzają się u nikogo. To normalne. Gdybym miała pałać zemstą i przestrzegać innych przed tymi "naciągaczami", to nie starczyło by mi czasu. Ludzie! Nie traktujcie wróżb jako pewnika. Kierujcie się swoim rozumem, intuicją, a decyzję zawsze podejmujcie SAMI. Jeżeli zdajecie się na los kart, to miejcie pretensje wyłącznie do SIEBIE!

 • wpis anonimowy Barbara (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 30.05.2011 12:14 0 + -

  Uważam, że sami jesteśmy kowalami swego losu. Jak już uprzednio pisałam , moje rodzina ma bardzo trudną sytuację , ale dogłębna jej analiza nasuwa wnioski iż niejednokrotnie nasza ambicja, pośpiech, brak oceny istniejącej sytuacji rodzi przyczynę, która daje taki , a nie inny skutek. W naszej sytuacji P. Igor niczego nam nie obiecywał ,wręcz przeciwnie stawiał na nogi , pozbawiając złudzeń.Jest trudno los dalej rozdaje karty, niestety złe. Chcę tylko wskazać na fakt, że P. Igor to co nam powiedział znalazło potwierdzenie W naszej sytuacji dobro okazało się bezbronne , a zło bezkarne. Pozdrawiam P. Igorze i życzę zdrowia.

 • wpis anonimowy Igor Alexander (*.internetdsl.tpnet.pl) - 30.05.2011 10:19 0 + -

  Nie reagowałem na wcześniejszą negatywną opinię, na opinię z 23.02, na minusy. Rozumiem, że można mieć dowolne zdanie. Akceptuję to z pokorą. Nie godzę się jednak, by anonimowo i bezkarnie, jedna i ta sama osoba kilkakrotnie pisała oszczerstwa. Nie jestem wszechwiedzącym, mogącym "załatwiać coś" za kogoś. Nie czytam w myślach. Nie każda prognoza się sprawdza. Nigdy tak nie twierdzę. Nigdy! Nigdy nie podważam wróżb innych osób. Nigdy! Wiem, że nie spełniam pokładanych we mnie oczekiwań, począwszy od - dla kogoś zwyczajnej czynności odczytania i pisania smsów, wróżenia przez mail, przyjaźnienia się, aż po spotkania wróżbiarskie w narzucanym mi terminie. Proszę o wybaczenie wróżbicie ułomności - jestem zwykłym człowiekiem, wbrew swej woli branym za nadczłowieka, Anioła Stróża, a czasem własność. Proszę życzliwe mi osoby, by nie starały się licytować wiadomymi im racjami. Państwa słowa są mi drogie, ale to walka z wiatrakami.

 • wpis anonimowy nikt ważny (*.home.net.pl) - 19.05.2011 18:18 +1 + -

  Zdanie o Panu Igorze mam jak najlepsze, ale postanowiłam nie wypowiadać się nigdzie. Nie lubię się uzewnętrzniać. Tu poruszyła mnie wypowiedź Justyny i Barbary. Mam identyczne zdanie i podobne doświadczenia. Pana Igora poznałam rok temu. Zanim natrafiłam na jego www, dzwoniłam na komórki do sześciu wróżek i dwóch wróżbitów z netu. Z różnymi epitetami wszyscy odprawili mnie z kwitkiem. Nie mogłam zapłacić, o czym uprzedzałam. Nie szukałam wróżb z próżności. Szukałam desperacko pomocy. Zrozumie mnie tylko ktoś, kto z dnia na dzień stracił pracę i perspektywę dnia jutrzejszego. Chciałam porozmawiać! Tylko żeby mi kto doradził czy dobrze robie. Co zrobić! W zasadzie nie dziwie się, że mi odmawiano. Nie mam pretensji. Dobrze się stało. Na komórkę do Pana Igora zadzwoniłam na koniec i bez przekonania. Na spotkanie poszłam chociaż wiedziałam, że nie będę miała pieniędzy na zapłatę. Wiem-wstyd! Wstyd mi przed samą sobą! Pchana jakimś amokiem poszłam. Od rozmowy na komórce po przekroczenie progu, byłam serdecznie traktowana. Nie mniejszą serdeczność Pan Igor prezentował podczas spotkania. Byłam zdziwiona emanującym spokojem tego człowieka. Odpowiadał konkretnie. Wiele się zgadzało, ale nie w tym rzecz. Mnie interesowało, jak przetrwać miesiąc. Mieć jakiś punkt zaczepienia na bliższą przyszłość, bo nie widziałam sensu. Bo co miałam myśleć?!! Nie miałam pracy! Nie miałam na chleb. Nie miałam na podstawowe opłaty! Chociażby żeby szukać pracy, to też trzeba mieć parę złotych! Nie miałam nic! Z nikąd wskazówki i pomocy! Pan Igor jakby poukładał moje myśli. Powiedział co robić najpierw, co później, co zostawić. Może dla kogoś to banał, dla mnie na tamten czas było to bezcenną radą. Sama nie myślałam logicznie. Wiele odpowiedzi było negatywnych. To dobrze, bo zrozumiałam w co nie brnąć. Moje pytania były z gatunku ciężkich. Pewnie po pytaniach i odpowiedziach nie trudno było poznać, że nie zapłacę. Na koniec Pan Igor nic nie powiedział. Nic!! Słowa nie powiedział żebym zapłaciła! Powiedział, że nie może mi pożyczyć pieniędzy, ale da produkty żywnościowe jakie ma w domu. Że zawsze to coś. Może kto mnie źle oceni, zresztą co mi zależy pisze anonimowo, napiszę prawdę, wzięłam tą żywność. Dwie bite siaty produktów pozwoliły doraźnie rozwiązać chociaż jeden problem. Na odchodne przypomniał żebym szukała pracy. Że jakby co, to użyczy mi telefonu żebym dzwoniła za pracą. Pracę z ogłoszenia znalazłam w jakieś dwa tygodnie później. W tej chwili pracuje na stałe gdzie indziej, co zresztą Pan Igor też mi przepowiedział. Stały etat nie rozwiązał problemów, ale teraz jest o wiele, wiele łatwiej. Może kto mnie skrytykuje. Może kto się będzie ze mnie śmiać. Że egzaltowana, że niezaradna jestem. Wszystko jedno co kto o mnie pomyśli. Proszę tylko żebyście szanowali dobrych ludzi, niezależnie czy to wróżbita, pani sprzątająca, lekarz. Żyjemy w świecie, gdzie podli depczą i ośmieszają bezinteresowność, gdzie tandeta jest w cenie. Serce do ludzi, uczciwość, kultura to nie powód do wytykania palcami i dziwienia się. To nie naiwność! To dar! Każdy ten dar z urodzenia, ale wielu go gubi idąc przez życie na łatwiznę. Pozdrawiam.

 • wpis anonimowy magnolia (*.internetia.net.pl) - 23.04.2011 23:12 -1 + -

  Ja też pozwoliłam sobie zadzwonić do Pana Igora bo zachwyciły mnie słowa na Jego stronie www.tarocista.pl jak i sama magiczna strona.Jest człowiekiem o bardzo wysokim poziomie własnego rozwoju.Wiedza i mądrosć są w Niego wpisane oraz magia Tarota.Precyzyjnie określił w zasadzie wszystko w moim życiu.

 • wpis anonimowy magdalena (*.wi-net.pl) - 20.04.2011 15:13 -1 + -

  Dokładnie tak, chodziło mi o te mniej pozytywne opinie na temat Pana Igora. Pana Igora poznałam wpierw jako koleżanka "po fachu", później, jako Klientka, również. Ujął od samego początku swoją szczerością, bezinteresownością. Nawet mocno zaskoczył tym, że myślałam, że pewne cechy charakteru wymarły wraz z dinozaurami :-))

 • wpis anonimowy katrynka (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 22.03.2011 19:48 -1 + -

  no Justyna, jestem w szoku tym co piszesz. :) chociaz dla mnie tez pan Igor mowil do rzeczy, konkretnie i trafnie opisal sytuacje. dokladnie jest tak jak mowi, jakie bledy popleniam.

 • wpis anonimowy Justyna (*.69.crt.waw.supermedia.pl) - 21.03.2011 17:31 -1 + -

  Byłam 3 lata temu raz, i rok temu dwa razy. Dobrze pamiętam, bo szykowała się u mnie redukcja etatów. Pan Igor opisał relacje między koleżankami a mną, zamiary szefów wobec mojej osoby. Była to prawda. Zachowałam się jak totalna idiotka, chciałam go sprawdzić i udało mi się wprowadzić go w błąd na pytaniu o coś, co na tamten czas nie mogło nawet mieć miejsca, nie istniało to. Przyjął to pytanie jako wyjściowy pewnik, i rozkładał na to karty. Odpowiedź wyszła negatywna. Rozśmieszyło mnie to, bo na tamten czas była abstrakcją, tak samo jak wymyślone pytanie!. Tą negatywną wróżbę, chyba na własne życzenie sobie zafundowałam :/ bo w tym roku, w określonych przez Pana Igora okolicznościach, potwierdziła się taka relacja. Przyszłościowe przewidywania z wszystkich pytań też się sprawdziły. Nie wszystkie wróżby były po mojej myśli, ale wrażenia wyniosłam pozytywne. Zdanie o tym wróżbicie mam bardzo dobre! Osoba z powołaniem. Potwierdzam, Pan Igor trafnie opisuje sytuację, człowieka. cechy wyglądu, zachowania, wady, zalety. Znajoma, która interesuje się ezoteryką powiedziała, że nie ma w tym nic wyjątkowego, jeśli podać datę urodzenia, imię, czy znak zodiaku. Natomiast ja nie podawałam, bo Pan Igor o to nie poprosił, a jedynie patrzył na karty. Potrafi dobrze opisać wynik spraw i towarzyszące temu sytuacje. Pierwszym razem zapisałam się na 45 minut, za drugim byłam 90, które bardzo szybko mi zleciały. Przy drugiej wizycie byłam w chwilowym kryzysie finansowym. Już po seansie, Pan Igor zaproponował 50 zł zamiast wcześniej ustalonych 150. Jak byłam następnym razem chciałam oddać różnicę, ale Pan Igor nie przyjął tych zaległych pieniędzy. Było mi głupio, ale nie nalegałam. Zaplanowałam sobie, że zachowałam się przyzwoicie i jak będę następnym razem, to chociaż ciasto czy coś w tym stylu zaniosę.

 • wpis anonimowy marysia (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 14.03.2011 19:08 0 + -

  dzwonilam do tego pana kilka razy i bardzo ciezko sie dodzwonic. wiec nie udalo mi sie z jego uslug skorzystac

 • wpis anonimowy katrynka (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 10.03.2011 22:34 0 + -

  pewnie tak jest jak piszeszz :) niestety w internecie jestesmy anonimowi i ludzie sobie duzo pozwalaja. ja ogolnie jestem zadowolona z porady Pana Igora, spokojnie, rzeczowo. Trafnie ocenil charakter mojego bylego chlopaka i cala sytuacje i dobrze poradzil. Mam nadzieje, ze wytrwam w tym postanowieniu zeby ta sytuacje zmienic i nie wracac do niego, ale serce nie sluga i czasem przechodzi przez glowe taka mysl. ale staram sie ja odganiac :)

 • wpis anonimowy B D (*.aster.pl) - 09.03.2011 23:50 -1 + -

  Katrynka, co prawda do mnie nie zadałaś pytanie, ale odpowiem. Opinia osoby o nicku natan, jest wyjątkowo chamska. Magdalenie chyba chodziło o taki rodzaj opinii. natan, to prawdopodobnie klient, tyle że prostak. Bywa też tak, że same wróżki pisują o konkurencji, oczywiście negatywnie. tak dla zasady, dowalić konkurencji. U paru wróżek byłam i wiem jakie potrafią być podłe. A czasem i klient bywa niezadowolony. Ludzka rzecz. Jak i ludzką rzeczą jest pomylić się. Nie ma osób wszechwiedzących, wróżka, też człowiek. Z tym, że trzeba odzielić uczciwych od nieuczciwych. Pan Igor to bardzo dobry wróżbita, stanowczo to powtórzę. Łatwo jest kogoś obwinić anonimowo w sieci, zamiast uświadomić sobie własną indolencję. U Pana Igora bywałam niejednokrotnie. Mam o Nim bardzo dobre zdanie. Jest świetnym wróżbitą. Stonowany, szczery. Napisałam o tym. 7 lat mam kontakt i sobie chwalę. Jedna wróżba nie sprawdziła mi się. I co z tego, powinnam napisać że mam złe zdanie?! Co to, to nie! Szanuję Pana Igora. Niektóre wróżby sprawdziły się zdumiewająco, niektóre w 80 %. A jedna nie sprawdziła się, i co z tego. Korzystając z wróżb nie oczekuję cudów. Są dla mnie podpowiedzią, nie wyrocznią. Myślę i działam. Biorę pod uwagę, że coś może się niesprawdzić. Wróżki, wróżbici to tylko ludzie.

 • wpis anonimowy katrynka (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 09.03.2011 19:15 -1 + -

  magdaleno co masz na mysli, ze musialo sie oberwac :) wpisy na tej stronie przeciez sa pozytywne

 • wpis anonimowy magdalena (*.wi-net.pl) - 09.03.2011 16:24 0 + -

  Pan Igor Alexander jest przede wszystkim dobrym i szczerym człowiekiem. Oczywiście, nie każdemu może się to podobać, nie każdemu musi odpowiadać jego wyjątkowy "styl". Internet pozwala "na więcej", zatem i jemu musiało się "oberwać". Za co? Za szczerość, za klasę, za to, że jest naprawdę dobry w tym co robi. To również i bardzo często wzbudza zazdrość, zawiść i inne "niższe" uczucia. Szczerze i z ręką na sercu, polecam p. Igora :-)

 • wpis anonimowy katrynka (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 08.03.2011 18:23 -1 + -

  dziekuje za wrozbe, ocena przeszlosci trafna, zobaczymy jak bedzie za jakis czas. Trudno mi uwierzyc w to co uslyszalam ale coz prawda najczesciej boli.

 • wpis anonimowy Andżelika (*.internetdsl.tpnet.pl) - 03.03.2011 18:04 +2 + -

  Pana Igora poznałam 2 lata temu, oczywiście telefonicznie... telefon otrzymałam od znajomej. Z ogromną ostrożnościa oraz rezerwą "podeszłam' do sugestii Pana Igora i "jego" wróżb z kart Tarota. Jednak jak się okazało... już pierwsze uzyskiwane podpowiedzi, sugestie Pana Igora i jego zdolności czytania kart Taraota przyniosły pozytywne efekty. Każdą następną rozmowę oraz prośbę o sprawdzenie " co los niesie" traktowałam jak fachowe doradztwo, jak przewodnik. Były pytania, na które we własnej świadomości chciałam usłyszeć inne odpowiedzi, a jednak Pan Igor rzeczowo, zawsze swoim bardzo przyjemnym i ciepłym głosem i słowem "przepraszam, muszę Pani przekazać prawdę...". Nigdy nie nakłaniał, nie przekonywał...czytał z kart Tarota - lecz muszę przyznać że zawsze miał rację. Zawsze karty Tarota rozłożone przez Pana Igora sprawdzają się! Często osoby szukają potwierdzenia, wskazówki, kierunkowskazu w życiu osobistym, zawodowym lub decyzji inwestycyjnych. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości warto poradzić się Pana Igora i po konsultacji podjąć decyzję. Ja teraz tak robię... co prawda muszę się przyznać,że podjęłam dwie decyzje wbrew sugestiom Pana Igora...NIESTETY IGOR miał rację. Ale... nawet wtedy poradził jak zminimalizować koszty błędnie podjętej decyzji. Przed wieloma błędami mnie ustrzegł - wtedy podejmowałam decyzję wbrew swoim przekonaniom, po sugestii Pana Igora - MIAŁ RACJĘ! (jestem kobietą i trudno mi to przyznać:-)) Dla mnie wrodzony talent i charyzma Pana Igora (nawet najlepsza talia kart TAROTA jest bezużyteczna bez wrodzonego daru) zasługuje na wielki szacunek. Panie Igorze mam nadzieję, iż będę mogła skorzystać z bezpośredniej porady... a dziś dziękuję: zawsze za ciepłe słowa i otuchę, życiowe porady, zawsze wdzięczny i miły głos, bardzo rzeczowe i trafne przepowiednie, a przede wszystkim, że zawsze mogłam na Pana wsparcie liczyć! Panie Igorze jest Pan moim mentorem... Dziękuję, że mogłam Pana "spotkać" na swojej życiowej drodze. I jeszcze jedno...aż trudno uwierzyć... to co wydawało mi się nierealne SPRAWDZA SIĘ!

 • wpis anonimowy maciej (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 03.03.2011 08:39 0 + -

  Dziekuję

 • wpis anonimowy Barbara (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 27.02.2011 12:20 +1 + -

  Wraz z moimi bliskimi znalazłam się w b. trudnej sytuacji , a los dalej się nami bawi i podnosi poprzeczkę. Nigdy, do maja 2010r nie odwoływałam się do pomocy tarota, tarocistów. Moja desperacja była tak ogromna , że zaczęłam przeglądać stronę internetową i tam znalazłam P.Igora.Zadzwoniłam i od tego czasu kontaktuje się z nim telefonicznie. Jest wspaniały -podpowiada, pociesza z niezwykłą kulturą osobistą .Mam do niego bardzo duży szacunek, ponieważ wszystko co mówi znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Przepraszam, ale traktuję Pana jak przyjaciela który rozumie nas i nasze oczekiwania . Jest Pan dobrym człowiekiem , a każdy dobry człowiek na tym świecie jest jak wschód słońca. ŻYCZĘ ZDROWIA.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xocmnqwtoz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor