Jarosław Szpakowski - lampy Bioptron

Miniaturka bioptron.net.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 3.8 (ocen: 10)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://bioptron.net.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona przedstawiciela handlowego oferującego lampy Bioptron, służące do terapii światłem. Na stronie: oferta, tabele naświetlań, nowości, pytania i odpowiedzi, działanie i opisy produktów. Zakup ratalny i gotówkowy.

Tagi: światłoterapia, leczenie światłem, koloroterapia

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy Wiki (*.kompus.3s.pl) - 26.01.2010 11:00 -7 + -

    Strona jak wszystkie strony ale nie każdy przedstawiciel jest godny uwagii.Myśle że ten co się pcha na początek to nie jest do końca dobrym dystrybutorem.Ja osobiście kupiłam u Pni Szpakowskiej lampę i muszę przyznać że bardzo miła obsługa. Co jakiś czas dzwoniła i pytała czy nie mam jakiś pytń co do lampy i mojego leczenia.Każdy powinien tak interesować się klientem jak pani Barbara.Super sprzedawca i naprawde nie tylko sprzedaje ale się interesuje.Pozdrawiam panią Barbarę.

  • wpis anonimowy Arleta (*.kompus.3s.pl) - 02.10.2009 21:22 +1 + -

    Kochani chciałam sie podzielic z Wami na temat lampy.Cud.... stwierdziłam sama na swojej skórze naprawdę to działa i to po kilku naświetleniach.Wszystko co boli mozna naświetlac/oprocz choroby nowotworowej/ .....Bolało mnie biodro trzy naświetlenia i po bólu itd sprobujcie. Pozdrawiam Arleta

  • wpis anonimowy Bioptron (*.kompus.3s.pl) - 12.04.2009 23:15 0 + -

    Strona zawiera opis produktów szwajcarskiej firmy Bioptron i wykorzystania ich w celu leczenia i poprawy naszego zdrowia. Na stronie znajduje się: sklep, nowości, porady.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst gsafillykj:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor