Kwartus - filmowanie uroczystości cyfrowo

Miniaturka kwartus.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.kwartus.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Studio profesjonalnie utrwala najważniejsze chwile: chrzty, śluby, wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe. Profesjonalne kamery 3CCD firmy Panasonic.

Tagi: wideofilmowanie

Gdzie: Ozorków

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy olifant 14 (*.toya.net.pl) - 01.10.2012 13:11 0 + -

    Ante 81 - może jesteś zadowolony, ale na ozorkowskim forum http://forum.ozorkow.net/topics7/filmowanie-uroczystosci-wwwkwartuspl-vt4639,15.htm są inne podobne opinie... czas leci, a filmu nadal nie mamy takiego jaki chcieliśmy.

  • wpis anonimowy Ante 81 (*.toya.net.pl) - 13.06.2010 11:06 0 + -

    Z całym szacunkiem, ale to co jest opisane wyżej to stek kłamstw - rozsyłane przez prawdopodobnie konkurencje! Jestem bardzo ! zadowolony z usług studia KWARTUS - otrzymałem dobry film, w czasie o 21dni, plus za symboliczna dopłatą oryg kasety z całością. TOMKU - ja na Twoim miejscu, oskarżył bym ta osobę o nękanie. Z tego co wiem, to z tym Państwem się dogadaliście - ale po jakimś czasie poleciała kolejna fala tych kłamliwych postów. A to już jest jawne oszustwo. Polecam drogę sądową - oferuje swoja pomoc. Zacząłbym od zawiadomienia policji o nękaniu przez - dana osobę. i szkoda że klient nie napisał, ze zaraz po ślubie wyjechał na urlop, i nie było z nim żadnego kontaktu!!!)

  • wpis anonimowy olifant 14 (*.toya.net.pl) - 12.10.2009 08:48 0 + -

    Krótki opis przeprawy z p.Tomaszem: -uroczystość odbyła się w październiku 2008 -zgodnie z umową po dostarczeniu materiałów(zdjęć) film miał być w ciągu 30 dni. -każde spóźnienie z wizytą na umówiony termin było opisane telefonicznie z przeprosinami paru minut poślizgu. -pierwsza próbka filmu została dowieziona po ok 1.5 miesiąca (45 dni) i oczywiście przekazane pieniądze (NIGDY TEGO NIE RÓB) za pierwszy kompletny film w wersji do oceny -po obejrzeniu filmu o czasie 4,5 godziny - umawialiśmy się na krótki film - opisaliśmy dokładnie co ma być wycięte, co ma zostać, co jest niepotrzebne, co ewentualnie może zostać w formie krótkiej scenki. - po przekazaniu pieniędzy p Tomasz nie zjawiał się wcale na umówione terminy nawet nie dzwoniąc z informacją kiedy będzie. Wciąż wymyślał nowe "okoliczności" stwarzające problemy (zakup nowego programu na allegro, nałożone trzy śluby na raz, brak czasu, choroba bliskich itp. -termin poprawek w umowie wynosi 4 dni. Filmu w formie jakiej chcieliśmy nigdy nie dostaliśmy. -pierwszy film po poprawce nie miał i nic nie zawierał z tego co miał dokładnie rozpisane (opis w minutach co usunąć) -przy druga poprawka widać zawierała elementy,które opisaliśmy,ale w większości film zawierał sceny,których miało nie być. -ostateczny film na jaki już po prostu odpuściliśmy to początek lutego (4.5 miesiąca) ale to nie to za co zapłaciliśmy - nie słuchał wogóle o co nam chodzi, przy montażu nie liczył się z naszymi oczekiwaniami. Jako zadośćuczynienie nagrał nam 8 kompletów płyt (nie 4) jednak dodatkowe 4 na płytach już "innej" szaty graficznej- czytaj bez szaty,czyli gołe, na dodatek musiał je poprawiać z uwagi na robocze napisy na koniec filmu. Poprawione przesłał,ale już tylko 4 komplety - nie obiecane 8 - oceń sam czy chciałbyś taką pamiątkę ze swojej uroczystości niepowtarzalnej, jedynej w swoim życiu

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jalfitvvbw:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor