Moje konto
Miniaturka wroclawcitytour.pl

WroclawCityTour.pl - wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu
Usługi

http://www.wroclawcitytour.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Firma zaprasza na spacery po Wrocławiu z wykwalifikowanymi przewodnikami. Wycieczki z możliwością wykorzystania nowoczesnego systemu bezprzewodowej transmisji głosu TourGuide 2020 niemieckiej firmy Sennheiser. W ofercie bogaty wybór różnorodnych wycieczek po mieście. Każdy spacer urozmaica prezentacja dawnych zdjęć Wrocławia. Na życzenie firma przesyła szczegółowy program wycieczek i foldery reklamowe.

Lokalizacja: Wrocław

Tagi: zwiedzanie z przewodnikiemusługi przewodnickiewycieczki po wrocławiu

Oceń i skomentuj - WroclawCityTour.pl - wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst zanqopdveu:

  • Milo nam poinformować, że z dniem 6.02.2009 nasza firma WroclawCityTour.pl została zwycięzcą konkursu: „Najlepszy podmiot turystyczny regionu Dolnego Śląska w kategorii TOUROPERATOR" zorganizowanego przez „Dolnośląską Organizację Turystyczną” i „Gazetę Wrocławską Polska The Times”. Dziękujemy organizatorom konkursu za wyróżnienie. Jest nam ogromnie milo, że nasza praca na rzecz promocji turystyki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku została doceniona. Dziękujemy także współpracującym z nami przewodnikom i pracownikom firmy za wspólny sukces oraz wszystkim klientom za zaufanie, jakim obdarzyli WroclawCityTour.pl - Wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku!

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Usługi


WroclawCityTour.pl - wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu - podobne strony