WroclawCityTour.pl - wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu

Miniaturka wroclawcitytour.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.4 (ocen: 7)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.wroclawcitytour.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma zaprasza na spacery po Wrocławiu z wykwalifikowanymi przewodnikami. Wycieczki z możliwością wykorzystania nowoczesnego systemu bezprzewodowej transmisji głosu TourGuide 2020 niemieckiej firmy Sennheiser. W ofercie bogaty wybór różnorodnych wycieczek po mieście. Każdy spacer urozmaica prezentacja dawnych zdjęć Wrocławia. Na życzenie firma przesyła szczegółowy program wycieczek i foldery reklamowe.

Tagi: zwiedzanie z przewodnikiem, usługi przewodnickie, wycieczki po wrocławiu

Gdzie: Wrocław

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy marcin robak (*.wro.vectranet.pl) - 08.02.2009 18:14 0 + -

    Milo nam poinformować, że z dniem 6.02.2009 nasza firma WroclawCityTour.pl została zwycięzcą konkursu: „Najlepszy podmiot turystyczny regionu Dolnego Śląska w kategorii TOUROPERATOR" zorganizowanego przez „Dolnośląską Organizację Turystyczną” i „Gazetę Wrocławską Polska The Times”. Dziękujemy organizatorom konkursu za wyróżnienie. Jest nam ogromnie milo, że nasza praca na rzecz promocji turystyki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku została doceniona. Dziękujemy także współpracującym z nami przewodnikom i pracownikom firmy za wspólny sukces oraz wszystkim klientom za zaufanie, jakim obdarzyli WroclawCityTour.pl - Wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst zzathcinep:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor