Moje konto
Miniaturka kregoslup.net.pl

Andrzej Bednarek - masaż leczniczy kręgosłupa
Gabinety lekarskie

http://www.kregoslup.net.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Zabiegi w leczeniu schorzeń kręgosłupa.

Tagi: przepuklina jądra miażdżystegorwa kulszowa

Oceń i skomentuj - Andrzej Bednarek - masaż leczniczy kręgosłupa

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst wesuvqulmn:

 • Po przekroczeniu wieku 70 lat zaczęły występować problemy z lewą ręką. Bolało od lewej łopatki praktycznie cała ręka, która stawała się mało sprawna. Po rezonansie i wizycie u ortopedy dowiedziałem się, że mam uszkodzony kręgosłup szyjny i zwyrodnienia kręgów w innych obszarach, ale operacja nie jest zalecana tylko masaże. Skojarzyłem te uszkodzenie z wypadkiem, który miałem 30 lat wcześniej. Skierowany do masażysty doktora, rozpocząłem sesje, które prowadziłem przez prawie pół roku, ale nie dość, że nie było poprawy, to ból odczuwałem bardziej. W następnym okresach zmieniałem dwóch masażystów i również nie było poprawy. Córka poleciła mnie wizytę u pana Andrzeja Bednarka. Po moich doświadczeniach wcześniejszych, byłem bardzo zaskoczony, bo po kilku sesjach godzinnych bóle zaczęły ustępować. Na początku byłem masowany raz w miesiącu, z czasem okresy pomiędzy masażami wydłużały się, bo czułem się bardzo dobrze. Obecnie chodzę na masaż co półtora albo dwa miesiące. Panie Andrzeju jestem wdzięczny, bo przywrócił pan mnie do życia bez bólu kręgosłupa, pomimo, że przekroczyłem już 80 lat. Leszek.

  0 + -
 • Na masaże jeździłam w 2015 roku, kiedy to mój tata z polecenia zabrał mnie do p. Andrzeja. Powiedzieliśmy, że problemem jest skrzywienie kręgosłupa, które powoduje ból w plecach. Pan Andrzej dokładnie mnie zbadał i wskazał miejsce, które powoduje ból - okazało się, że mógł być spowodowany moim upadkiem ze schodów w dzieciństwie, na co wcześniej żaden z rehabilitantów (byłam 2 razy w senatorium na 3 tygodniowym pobycie) nie zwracał uwagi. Po kilku masażach i naciąganiach u p. Andrzeja moja postawa diametralnie się zmieniła - chodzę i siedzę prosto, a ból w plecach nie występuje do dziś, pomimo siedzącego trybu życia. Tacie z rwą kulszową i przepukliną p. Andrzej również pomógł. Generalnie polecam bardzo mocno - zanim zgodzicie się na operację po konsultacji u lekarza, przyjdźcie jeszcze do p. Andrzeja, który mnie od operacji uratował :)

  0 + -
 • Zapomniałem ddodać, że lekarz diagnozujący stwierdził, że tylko operacja może pomóc.

  0 + -
 • Co prawda masaże miałem w 2008 r ale komentarz jest nadal aktualny. Trafiłem do Pana Andrzeja po odnalezieniu jego gabinetu w internecie. Mam/miałem 3 przepukliny międzykręgowe odcinka lędźwiowego. Po pierwszym masażu była duża poprawa. Cała kuracja objęła około 9 masaży. Jakiś czas po ostatnim, w pracy (jestem mechanikiem samochodów ciężarowych) jakoś źle stanąłem czy się nachyliłem (mój zawód często wymaga pracy w pozycji wymuszonej) i złapał mnie znowu ból w kręgosłupem. Udałem się na masaż(10) (to było chyba w 2011 lub 2012 roku. Od tamtej pory "dzięki Bogu" i Panu Andrzejowi bóle nie występują. Pomocniczo stosuję suplementy na wszystkie stawy ( Flexinovo itp.) Jeżdżę na rowerze, czasem biegam 2 - 5km, pływam na basenie 750-1000m. Panie Andrzeju jest Pan Wielki.

  0 + -
 • Naprawdę jest solidny i skuteczny, a trafiłam do gabinetu bez polecenia, można powiedzieć przypadkiem. Warto skorzystać. Ostatni masaż w 2011 (niestety wyprowadziłam się z Wwy), ale do dziś czuję efekty jego pracy. To nie jest "głaskanie", ale solidny masaż.

  0 + -
 • Czy Pan Andrzej prowadzi jeszczę zabiegi uzdrawiajce kregosłup ,czy ktoś jeszcze tam chodzi bo ostatni wpis z 2015 roku.

  0 + -
 • Jest osobą godna polecenia żeby nie on to już bym był po operacji jest super godny polecenia cho dzę i wy terz możecie sobie pomóc

  0 + -
 • Panie Andrzeju cóż moge powiedziec po prostu dziękuje .Juz mineło pare lat po Pana zabiegach. Chodze ,biegam, tańcze i wszystko jest ok.Pozdrawiam

  0 + -
 • Jak tam zabiegi pomagają bo się zastanawiam czy jechać mam duży kawałek pozdr.

  0 + -
 • Bądźcie tak dobrzy i podzielcie się informacją ile ten Pan bierze za wizytę?

  0 + -
 • JA WYBIERAM SIE DO PANA ANDRZEJA, PO WIZYCIE NAPISZE CZY WARTO. POZDRO DLA WSZYSTKICH PRZEPUKLINARZY.

  0 + -
 • Cudo Twórca to może za wiele powiedziane ale człowiek wie co jest co. Po roku wizyt dolegowości ustąpiły w 95%, teraz profilaktycznie co pół roku jeżdżę na masaże. Do tego wszystkiego trzeba dodać samokontrolę w życiu codziennym i jakoś się doleci do starości w dobrej formie. Pozdrawiam.

  0 + -
 • Ten Człowiek, to CudoTwórca - nie dosyć, że wyprostował mnie i pozwolił normalnie funkcjonować, to pozbawił towarzyszącego mi zgarbienia powodując, że jestem wyższy - a w zasadzie przywrócony do swojego wzrostu - korzystam z Jego zabiegów regularnie co ok. 2,5-3 miesięcy - wcześniej częściej i jestem Jego dłużnikiem do końca życia.

  0 + -
 • wyłam z bólu i ze łazami, kulejąc weszłam do niego - po ok godzinie mogłam prawie skakać. Jeszcze coś niecoś pobolewa, ale wkrótce ide na kolejną wizytę - coś w tym musi być ;) Na tą chwile polecam!

  0 + -
 • witam jestem chyba sam z chorym kręgosłupem nikt nie pisze może ludzie się boją o tym mówić przecież to boli tylko przed zabiegami potem jest coraz lepiej.

  0 + -
 • witam od listopada 2008 jestem w stałym kontakcie z p. Andrzejem. Zaliczyłem szpital neurol, sanatorium, poprawa była znikoma,zero siedzenia, zakładania skarpetek itp jak to przy L4-L5 i L5-S1. Po czwartej wizycie wróciłem do pracy, obecnie jestem po 6. W skrócie: człowiek postawił mnie na nogi.

  0 + -
 • Wróciłem wczoraj od kręgarza daleko od Warszawy bo 200km, ale się opłaciło. Gość nastawił mi kręgosłup i czuję się super. Bule ustąpiły jak za dotknięciem różdżki. Poprawił mi się oddech. Teraz każdy oddech to pełne płuca, wcześniej jakaś zadyszka i tylko króciutkie oddechy. Warto znaleźć dobrego kręgarza.

  0 + -
 • Czy ktoś żyje po zabiegu Pana Bednarka? Jak się czuje? Zadziwia brak komentarzy gdziekolwiek. Temat tabu? Nikt nie przeżył?

  0 + -

Firmy z tej samej kategorii Gabinety lekarskie


Andrzej Bednarek - masaż leczniczy kręgosłupa - podobne strony