Moje konto
Miniaturka juwentur.com

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno-Usługowe
Biura Podróży

http://www.juwentur.com   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Serwis turystyczny biura podróży Juwentur-Koszalin oferuje wakacje, wczasy w Polsce i za granicą, wycieczki objazdowe, weekendy, dalekie wyprawy, kolonie, obozy, kursy językowe oraz noclegi na całym świecie. Oferty first minute i last minute. Rezerwacja online oraz telefoniczne. Możliwość dodania własnej opinii klienta na temat hotelu lub imprezy turystycznej.

Kategorie:

Tagi: kolonieobozy młodzieżowewczasypodróżehoteletunezjaegipthiszpaniaturcjagrecjaspasanatoriauzdrowiskapensjonatypolskazagranica

Oceń i skomentuj - Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno-Usługowe

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst runudfupiw:

 • Juwentur Koszalin to kiepsko zorganizowana, niesolidna firma. Zamówiłem usługę - kolonie sportowe dla dzieci na sierpień 2015 r. Po rozmowach uzgodnione zostało, że jak zrobię przelew za kolonie w całości i wyślę potwierdzenie emailem z danymi do faktury, to dostanę papierową fakturę do odliczenia w pracy. Wpłata nastąpiła 25.05.2015 r. Niestety, nie otrzymałem faktury, mimo wielu telefonów i przedstawiania sprawy, później zapewnień, że wystawią fakturę, nie chcą wystawić faktury. Teraz twierdzą, że nie wiadomo, kto to uzgadniał i fakturę wystawią na 2 tygodnie przed imprezą, a ja mam zamrożone pieniądze, w pracy po przedstawieniu faktury miałem otrzymać częściowy zwrot kwoty. Nie polecam takich kłamców, na pewno nie będę więcej razy korzystał z usług tej kiepskiej firmy i odradzam innym branie na serio ich zapewnień, ponieważ są nic niewarte.

  0 + -
 • Polecam portal turystyczny tego biura: http://www.juwentur.com/

  0 + -
 • Super Biuro! Polecam! Bułgaria organizowana przez nich jest najlepsza!

  0 + -
 • Polecam wszystkim rezerwację ofert obozów młodzieżowych. Jestem w 100 % usatysfakcjonowany pobytem w Bułgarii. Nie mam pojęcia kto pisze te negatywy.

  0 + -
 • Witam! Czytałem ofertę dot. tego obozu na Krecie. Cóż oferta jak marzenie. Jeżeli chodzi o to biuro podróży to niczym się nie martw. Pracują na poziomie!

  0 + -
 • chciałbym z tym biurem lecieć na Krete.czy ktoś może mi to wybić z głowy, czy może polecić ?

  0 + -
 • Radzę przed wypisywaniem bzdur na łamach jakiegoś forum skoczyć na korki z ortografii. Później nauczyć się czytać dokładnie i ze zrozumieniem umowę oraz warunki uczestnictwa. To również lekcja języka polskiego.

  0 + -
 • Całkowicie nie polecam tego biura. Nie doświadczona obsługa, wiele nie domówień. O zmianie terminu obozó i wylotu dowiedziałem się na miesiąc przed i to tylko dzięki temu że dzoniłem upeirdliwie do biura. Gdybym tego nie zrobił zapewne dowiedziałbym się o tym dzień przed wylotem. Pani z obsługi wielkorotnie kłamała w wielu sprawach. Całkowicie odradzam !!!

  0 + -

Firmy z tej samej kategorii Biura Podróży


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno-Usługowe - podobne strony