Moje konto
Miniaturka snajper.net

Snajper.net - snajper aukcyjny
Aukcje internetowe

http://www.snajper.net   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Usługa do wygrywania na aukcjach internetowych, dla Allegro, eBaya, Świstaka. Automatycznie wygrywa aukcje w ostatnich sekundach.

Tagi: snajper allegroallegroebay

Statystyki: Strona snajper.net ma 155767 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1543 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (92.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Irlandia (4.4%), Wielka Brytania (1.5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (21.6%), Bielsko-Biała (4.3%), Galway, IE (3.9%), Tarnobrzeg (2.9%), Reda (2.7%). Do strony kieruje dużo, bo aż 128 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.9s (szybko).

Oceń i skomentuj - Snajper.net - snajper aukcyjny

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst ucbjbjsgwx:

  • Ostatnio dość awaryjny. Niestety bez możliwości obsługi allegro lokalnie, no i limity wprowadzone, że trzeba potwierdzać smsem wysoką kwotę, no, ale to wina akurat dziadoskiego allegro.

    0 + -
  • Mega przydatna strona! Super pomysł. Jak mam być szczera odkąd zmienił się właściciel jest utrudniona komunikacja z pomocą dla klienta, Snajper też coraz częściej jest omylny np. pokazuje się, że coś wygrałam za np. 5 zł, a w rzeczywistości wygrałam to za 6,50. Niedawno zmienił się właściciel tego serwisu.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Aukcje internetowe


Snajper.net - snajper aukcyjny - podobne strony