Eurojob Polska Sp. z o.o. - praca za granicą

Miniaturka eurojobpolska.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.eurojobpolska.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Agencja pracy czasowej zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy czasowej w firmach polskich i francuskich.

Tagi: za granicą, praca, tymczasowa, polska, agencja, legalna praca

Gdzie: Warszawa Kraków Wrocław

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy anonim (*.jmdi.pl) - 23.02.2009 14:25 0 + -

    pracowałam dla firmy eurrojob w Polsce, w Warszawie. Ta firma powinna być juz dawno zamknięta, nie płacą pracownikom pensji, nie płacą nadgodzin, umowy wystawiane przez nich są niezgodne z prawem, nie płaca składek na ZUS, nie wysyłają pit-ów w terminie

  • wpis anonimowy Były pracownik (89.231.194.*) - 15.02.2009 14:13 0 + -

    Praca we Francji jest na czarno, bo firma nie zwraca się do ZUS o formularz E 101, więc powinni płacić ubezpieczenie we Francji. Wiarygodność tych słów można sprawdzić w ZUS-e w Krakowie. Wysyłają ludzi na budowy bez ubezpieczenia. W Polsce jeśli płacą ubezpieczenie to z opóźnieniem, a zresztą i tak nie należą się żadne świadczenia. Zostali wykreśleni Z Krajowego Rejestru Pracodawców. Jeśli ma się kłopoty, to nie ma nawet do kogo zadzwonić, bo nikt nie odbiera telefonu, trzeba liczyć tylko i wyłącznie na siebie.

  • wpis anonimowy anonim (*.chello.pl) - 28.11.2008 17:42 0 + -

    Firma jest nie solidna - umowy są błędnie sporządzane i dostarczane po terminie, urlopy źle naliczone, pensje wypłacane po terminie.Delegacje są źle liczone - pracownik jest stratny. Według umowy pracownikowi przysługuje zwrot za podróż - ale firma nie zawsze dokonuje zwrotów albo dopiero po wielu interwencjach. We Francji pracownikami nikt się nie interesuje. Po zakończonej pracy trzeba się upominać o świadectwo pracy i pit.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst qcmujksply:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor