Everbest - pośrednictwo nieruchomości

Miniaturka everbest.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.everbest.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Biuro pośrednictwa nieruchomości oferuje różnorodne usługi - od pośrednictwa w wynajmie mieszkań, apartamentów oraz domów, do transakcji kupna i sprzedaży. Świadczy również usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami.

Tagi: nieruchomości, pośrednictwo, zarządzanie nieruchomościami, administrowanie nieruchomościami, wynajem mieszkań, sprzedaż mieszkań, kupno mieszkań

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Świadek (*.ssp.dialog.net.pl) - 15.01.2009 00:49 0 + -

    Firma oszukuje klientów. Pani pracowniczka firmy w bezczelny sposób skłamała twierdząc, że była świadkiem wypowiedzenia umowy najmu lokalu klientowi, który miał podpisaną prawomocną umowę najmu mieszkania. Pracowniczka, chcąc "kryć" innego swojego klienta posiadającego lokal do wynajęcia, podała się za świadka, choć takowym nie była. Tylko po to, żeby doprowadzić do eksmisji, nota bene nielegalnej eksmisji, w tym czasie najemcy, który nawiasem był również jej klientem. Procowniczka EverBest podsuwała swojemu klientowi pomysły jak pozbyć się najemcy. Okazało się, że to mieszkanie chciał wynająć ktoś inny za większą sumę pieniędzy i dlatego chciano zmusić obecnego najemcę do bezprawnej eksmisji. Taka praktyka całkowicie dyskredytuje pośrednika nieruchomości. Okazało się, że po prostu chciała zrobić przysługę koledze, który być może obiecał jej jakieś korzyści. Ciekawi jesteśmy jakie jeszcze inne przekręty robi Ever Best Nieruchomości. Należy się wystrzegać takich krętaczy.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dzovyswskq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor