Planet Technology - urządzenia sieciowe IP

Miniaturka planet.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.planet.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Przedsiębiorstwo działające w branży technologii sieciowych IP. Projektuje, rozwija i dostarcza nowoczesne rozwiązania do przesyłania danych, dźwięku i obrazu wideo w sieciach firmowych, przeznaczonych zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i sektora małych firm oraz użytkowników domowych (SOHO). Niezawodne, funkcjonalne i oparte na obowiązujących standardach produkty sieciowe są projektowane tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów.

Tagi: planet, technology, sieć, internet, voip, komputer, serwer, systemy, urządzenia, routery, moduły

Kategorie: 

Statystyki: Strona planet.pl ma 1617757 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 22015 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (96.5% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (40.6%), Wrocław (12.3%), Kraków (11.3%). Do strony kieruje 88 odnośników.

Czas ładowania strony: 5.9s (bardzo wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Planet Technology - urządzenia sieciowe IP". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst tkwugggmrp:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor