Porady Prawne

Miniaturka poradyprawne-prawo.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 2.5 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.poradyprawne-prawo.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis poświęcony poradom prawno-cywilnym, postępowania odszkodowawcze zagadnienia z tematyki rozwód, windykacja, separacja, alimenty, odszkodowanie. W serisie tematy prawnicze, prawo spadkowe, prawo pracy, rozwody, egzekucji długów.

Tagi: porady prawne, rozwody, windykacja, separacja, alimenty, odszkodowanie, odszkodowania, prawo, doradztwo prawne

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy wszoku (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 24.05.2009 18:12 +1 + -

    Mam zamiar złożyć sprawę o seperacje ,lub rozwód.Jestem po 50-tce,nie pracuję szukam intensywnie pracy.Mąż dobrze zarabia. Czy w czasie seperacji,lub po rozwodzie mąż powinien placić mi alimenty,gdyż nie będę miała środków na utrzymanie.Bardzo proszę o odpowiedż.

  • muza 2 muza - 16.04.2009 18:41 0 + -

    Witam, mam problem i proszę o radę. Złożyłam podanie o indywidualny tok studiów ze względu brak możliwości uczęszczania na zjazdy co dwa tygodnie z powodu odległości jaką musiałam pokonywać (ok. 500 km). Bardzo długo czekałam na odpowiedź, między czasie opłaciłam ratę za szkołę w wysokości 550 zł. Następnie dowiedziałam się o odmowie przyznania mi toku indywidualnego. W związku z tym złożyłam podanie o urlop dziekański. Udzielono mi go ale pieniędzy nie oddano. Składałam już pisma odwoławcze od decyzji dziekana (brak podstaw). W uchwale uniwersytetu jest napisane, że student, który złożył podanie o urlop dziekański nie jest zobowiązany do uiszczenia opłat za studia. Zrobiłam to, ponieważ zbliżał się termin zapłaty i nie chciałam narażać się na karę i odsetki. W dziekanacie usłyszałam, że to moja wina bo mogłam nie płacić. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy??

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst hijzjtjvpq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor