eXtreme sports

Miniaturka 4risk.net

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://4risk.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Spływ pontonowy rwącą górską rzeką, skok na linie czy lot na paraglajcie wymagają nie lada odwagi. Są jednak ludzie, którzy bez tego typu doznań nie potrafią żyć i dla nich właśnie powstała ta witryna. Można tu znaleźć wiele informacji na temat sportów ekstremalnych jak również bezpieczniejszych sposobów spędzania wolnego czasu.

Tagi: sport, sporty, extreme, ekstremalne, extremalne, adrenalina, rafting, canyoning, hydrospeed, szybowce, paralotniarstwo, baloniarstwo, bungee

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Statystyki: Strona 4risk.net ma 1783056 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 26466 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (86% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (20.3%), Kraków (11.5%). Do strony kieruje 99 odnośników.

Czas ładowania strony: 3.6s (wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "eXtreme sports". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vgaqtmyqgd:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor