Moje konto
Miniaturka duchprawdy.com

Duch Prawdy - Prawdziwe życie w Bogu Vassula Ryden
Religia

http://www.duchprawdy.com   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Strona o Słowie Bożym - tematy: Objawienia, Duch Święty, Eucharystia, Jedność Chrześcijan, Najświętsza Trójca, Biblia, Różaniec, Post, Spowiedź, Papież, Adoracja, Nabożeństwa, Orędzia Matki Bożej.

Kategorie:

Tagi: różaniecbiblianabożeństwa

Oceń i skomentuj - Duch Prawdy - Prawdziwe życie w Bogu Vassula Ryden

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst olzohzliip:

 • Najlepsza strona o duchowości i objawieniach. Nie ma drugiej takiej.Jest wyjątkowa.Dzięki tej stronie dowiedziałem się min o objawieniach marii valtorty. Zawiera odnośniki do wszystkich uznanych objawień.Strona ta to "Biblia ducha św ".Odwiedzenie tej strony może zmienić życie oczywiście na +

  0 + -
 • Wspaniała , zmieniła moje Życie. Błogosławię WSZYSTKICH.

  0 + -
 • przeczytaj słowa z prawdziwego życia a spadną ci klapki z oczu

  0 + -
 • przeczytałam wszystkie tomy.To naprawdę Bóg mówi do swoich dzieci,jak nie można rozpoznać języka miłości Boga do stworzenia!To cudowne ,że daje nam na te trudne czasy słowa życia byśmy wzięli do serca i przejęli się tym co mówi,potem może być za późno

  0 + -
 • mam to w formacie mp3 i słucham i słucham i słucham i uważam jest to G E N I A L N E !!!!!!!! G E N I A L N E !!!!!!!! G E N I A L N E !!!!!!!! G E N I A L N E !!!!!!!! G E N I A L N E !!!!!!!! G E N I A L N E !!!!!!!!

  0 + -
 • Jaka mowa może być o duchu świętym Z krucyfiksami.

  0 + -
 • Prawdziwe życie - cos niesamowitego , skierowane Slowo nie tylko do Vassuli , ale każdego człowieka .Polecam tę wielką Księgę Modlitwy .

  0 + -

Firmy z tej samej kategorii Religia


Duch Prawdy - Prawdziwe życie w Bogu Vassula Ryden - podobne strony