Moje konto
Miniaturka tarnowo-podgorne.info

Forum mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne
Fora internetowe

http://www.tarnowo-podgorne.info   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Forum dyskusyjne mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne.

Tagi: podgórnepodgorne

Statystyki: Strona tarnowo-podgorne.info ma 15030066 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje 26 odnośników.

Oceń i skomentuj - Forum mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst tjdehapbbp:

  • 26.03. wracając do domu i wjeżdżając do Tarnowa Pod. z drogi 92 ul Poznańską w Tarnowie Podgórnym (20metrów przed Rondem Gmin Partnerskich) wjechałem jednym kołem w gigantyczną dziurę w jezdni. Jej zdjęcia są w załączniku. Zniszczyłem całkowicie dwie opony. Napisałem do UG o rekompensatę za stracony czas i pieniądze. Uzyskałem odpowiedź, że to część drogi powiatowej, zatem nie ich sprawa. Na sugestię, że to jedyny wjazd i powinien być monitorowany przez UG w ogóle nie dostałem odpowiedzi. Również na sugestię, że to marna wizytówka dla Tarnowa nie było odpowiedzi. Zastanawiam się po co jest Straż Gminna w Tarnowie. Wezwałem policję, która przez 1, 5 godziny nie mogła dojechać z ulicy 23X. Spychologia i luz w pełnej krasie

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Fora internetowe


Forum mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne - podobne strony