Moje konto
Miniaturka mizong.pl

Mizong Quan Kung Fu
Sporty i sztuki walki

http://mizong.pl

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Szkoła Kung Fu Wushu Mizong Quan, zlokalizowana w Wrocławiu i Tczewie, stanowi wyjątkowe miejsce dla miłośników chińskich sztuk walki. Inspirację czerpie bezpośrednio ze źródeł, wdrażając skuteczne techniki walki i samoobrony, które przetrwały próbę czasu. Swoje umiejętności i wiedzę szkoła zdobywa w chińskim mieście CangZhou, gdzie nauczyciel pobierał nauki czystego chuantong wushu. Dzięki tej unikalnej perspektywie, szkoła może zaoferować swoim uczniom 300-letnią historię systemów, które stale udoskonalane, łączą tradycyjne metody z nowoczesnym podejściem do nauczania. W Szkole Mizong Quan, trening jest więcej niż tylko ćwiczeniem fizycznym - to pasja, która prowadzi do doskonałości.

Lokalizacja: Wrocław

Tagi: kung fuwushusztuki walkidolnośląskiesztuka walkimartial arts

Oceń i skomentuj - Mizong Quan Kung Fu

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst hxqbqykmrk:

  • Polecam szkołę sztuki walki mizong quan. Kung fu tam robione jest na wysokim poziomie. Wiedza, jaką posiadają nauczyciele szkoły pochodzi prosto z Chin i przekazywana jest tradycyjnie. Polecam z całego serca tę szkołę wushu. Nie robią maniany, tylko konkret :).

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Sporty i sztuki walki


Mizong Quan Kung Fu - podobne strony