Moje konto
Miniaturka https://magiazdrowia.com.pl

Magia Zdrowia
Medycyna

https://magiazdrowia.com.pl

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Przedstawiamy stronę Poradni Dietetycznej Magia Zdrowia, którą prowadzi pasjonatka zdrowego stylu życia i doświadczona dietetyk, kierując swoją ofertę do osób aktywnych, zapracowanych, chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz tych borykających się z chorobami dietozależnymi, nadwagą i otyłością. Oferta poradni to kompleksowa analiza stylu odżywiania, wsparcie w trwałej zmianie nawyków, indywidualne podejście, pomoc w zdrowej utracie bądź przybieraniu na wadze oraz przygotowanie dedykowanego jadłospisu. Dietetyk z Magii Zdrowia specjalizuje się w dietach dla osób z problemami tarczycy, insulinoopornością, nerwicą i depresją, bazując na rzetelnej, naukowo popartej wiedzy.

Lokalizacja: Wrocław

Tagi: dietetyk wrocławporadnia dietetycznagabinet dietetycznydobry dietetykjadłospisnawyki żywieniowedietoterapia

Oceń i skomentuj - Magia Zdrowia

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst enrmqpmoen:

  • Dietetyk z poradni dietetycznej Magia Zdrowia jest profesjonalistką - zna się na rzeczy, umie wskazać i powiedzieć o tym, jak w praktyce stosować dietę i zmieniać nawyki żywieniowe. Dzięki tej dietetyczce schudłam w pół roku 15kg! Polecam ten gabinet dietetyczny z Wrocławia :)!

    0 + -
  • Moja opinia o dietetyk Pani Ewie i jej gabinecie dietetycznym Magia Zdrowia jest jak najlepsza. Chodzę do pania dietetyk od 6 miesięcy i schodzi średnio 1,3 kg na miesiąc. TO bardzo dobry wynik! Bo żaden inny dietetyk nie był w stanie mi pomóc. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca :).

    0 + -
  • Moja opinia o Poradni Dietetycznej Magia Zdrowia jest bardzo dobra. Byłam na wizycie. Bardzo miła Pani dietetyk, profesjonalne podejście do tematu, konkretne wskazówki i porady co do stosowania diety, poza tym miła dla oka i żołądka jadłospis. Bardzo smaczny jak dotąd. Polecam Dietetyka z Magii Zdrowia w mieście Wrocław :).

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Medycyna


Magia Zdrowia - podobne strony