Polski Klub Poduszkowców - Hovercraft Club of Poland

Miniaturka poduszkowce.net

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://poduszkowce.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona Stowarzyszenia "Polski Klub Poduszkowców - Hovercraft Club of Poland". PKP jest członkiem i oficjalnym przedstawicielem największych organizacji pojazdów na poduszce powietrznej - World Hovercraft Federation oraz European Hovercraft Federation. Na stronie informacje z zakresu tych maszyn, wiadomości z zakresu historii oraz przyszłości poduszkowców zarówno w Polsce jak i na świecie. Informacje z zakresu prawnego oraz licencji i pozwoleń dotyczących poruszania się poduszkowcem w Polsce oraz poszczególnych krajach. Informacje o działalności Klubu, jego członkach i aktualności.

Tagi: poduszkowiec, poduszkowce, ślizgacz, airboat

Gdzie: Polska

Kategorie: 

Statystyki: Strona poduszkowce.net ma 12103135 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje mało, bo tylko 2 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Polski Klub Poduszkowców - Hovercraft Club of Poland". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ugwocxwyld:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor