Międzyrzecz

Miniaturka miedzyrzecz.biz

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.miedzyrzecz.biz (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona prywatna. Na stronie: aktualności, historia miasta, kalendarium, walory turystyczne regionu. Opis okolicznych miejscowości - opis i historia, forum mieszkańców, galerie foto, darmowe ogłoszenia, księga gości.

Tagi: międzyrzecz, bunkry, militaria, agroturystyka, spływy kajakowe, turystyka, szlaki turystyczne, łagów

Gdzie: Międzyrzecz

Kategorie: 

Statystyki: Strona miedzyrzecz.biz ma 1813441 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 25786 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kieruje 28 odnośników.

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy Anka (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 07.01.2011 15:02 0 + -

    Dziwna ocena Głównej strony w stosunku do Intro jeśli chodzi o popularność. Cóż to tylko statystyka. Strona super. Cała masa informacji, to istna kopalnia wiedzy o regionie, trzeba tylko poszukać dobrze. Imponujący wieloletni dorobek. Widać ogrom pracy i ciągłe doskonalenie. Nic tylko życzyć powodzenia autorom strony.

  • wpis anonimowy Międzyrzeczanin (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 27.10.2010 21:43 0 + -

    Dobrze, że jest taka strona w naszym mieście - trochę niezależności i ciekawe artykuły, a także dużo zdjęć. Pozdrawiam Artur

  • wpis anonimowy Benek (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 20.03.2009 19:55 0 + -

    Serwis super. Odwazne teksty. Tego na oficjalnej stronie nie można znaleźć. Dużo wytrwałości życze dla autorów. Oby tak dalej.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst elcbeobqti:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor