fIstatDB

Miniaturka faktury-intrastat.eu

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://faktury-intrastat.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Witryna producenta oprogramowania biznesowego ERP, w pełni poświęcona systemowi fIstatDB, którego głównym celem jest wspomaganie tworzenia i optymalizacja obiegu dokumentacji sprzedaży, w tym głównie faktur, dokumentów przewozowych oraz deklaracji Intrastat. FIstatDB obsługuje faktury Pro Forma, faktury VAT zaliczkowe i końcowe, zarówno w PLN jak i w EUR, jak również faktury unijne dwujęzyczne. System umożliwia błyskawiczne generowanie deklaracji Intrastat, gotowych do złożenia online, na podstawie wystawionych faktur VAT, zarówno w całym okresie sprawozdawczym, jak i na podstawie wybranych dokumentów sprzedaży.

Tagi: faktury online

Kategorie: 

Statystyki: Strona faktury-intrastat.eu ma 518706 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 18880 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kieruje mało, bo tylko 6 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.5s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "fIstatDB". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xalledkkgf:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor