Programy Aionela

Miniaturka aionel.net

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.5 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.aionel.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Kolekcja autorskiego oprogramowania, które może zastąpić drogie, komercyjne odpowiedniki. Zawiera gry i programy użytkowe. Wszystkie programy posiadają intuicyjny interfejs oraz bogatą dokumentację. Rozpowszechniane na licencji Freeware bądź Postcardware.

Tagi: programy, gry, darmowe, freeware

Kategorie: 

Statystyki: Strona aionel.net ma 2271674 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. Do strony kierują 34 odnośniki.

Komentarze (1)

  • jendrej 3 jendrej - 28.08.2017 23:06 0 + -

    Większość programów wydaje mi się średnio użyteczna i mało kreatywna, z łatwością możnaby znaleźć dla nich jakieś zamienniki. Gry nie są szczególnie dobrze zaprogramowane, no ale zostały zrobione chyba ponad 15 lat temu, więc można to wybaczyć. Poza Fast Ball 2, czyli klonem Arkanoida, gdzie, w przeciwieństwie do innych podobnych gierek, miejsce na paletce, w które uderza piłeczka, nie zmienia toru lotu. Nijak nie mogę się do tego przyzwyczaić. Autor też gdzieś zniknął. Jakiś rok temu zainteresowałem się tym wszystkim, co publikował na swojej stronie, wysłałem mu maila, wpis do księgi gości, a nawet pocztówkę. Do tej pory nie opublikował wpisu i pocztówki na stronie. Wydaje mi się to dziwne, bo pocztówkę musiał zauważyć. Zignorował ją? Wyprowadził się? A może coś mu się stało? Tak czy inaczej, brak jakiejkolwiek jego reakcji mocno ochłodził moje zainteresowanie i obniżył moją ocenę strony.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bagmlnxwif:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor