Moje konto
Miniaturka aionel.net

Programy Aionela
Oprogramowanie

http://www.aionel.net   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Kolekcja autorskiego oprogramowania, które może zastąpić drogie, komercyjne odpowiedniki. Zawiera gry i programy użytkowe. Wszystkie programy posiadają intuicyjny interfejs oraz bogatą dokumentację. Rozpowszechniane na licencji Freeware bądź Postcardware.

Tagi: programygrydarmowefreeware

Statystyki: Strona aionel.net ma 2271674 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. Do strony kierują 34 odnośniki.

Oceń i skomentuj - Programy Aionela

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst fumqdefmds:

  • jendrej

    Większość programów wydaje mi się średnio użyteczna i mało kreatywna, z łatwością możnaby znaleźć dla nich jakieś zamienniki. Gry nie są szczególnie dobrze zaprogramowane, no ale zostały zrobione chyba ponad 15 lat temu, więc można to wybaczyć. Poza Fast Ball 2, czyli klonem Arkanoida, gdzie, w przeciwieństwie do innych podobnych gierek, miejsce na paletce, w które uderza piłeczka, nie zmienia toru lotu. Nijak nie mogę się do tego przyzwyczaić. Autor też gdzieś zniknął. Jakiś rok temu zainteresowałem się tym wszystkim, co publikował na swojej stronie, wysłałem mu maila, wpis do księgi gości, a nawet pocztówkę. Do tej pory nie opublikował wpisu i pocztówki na stronie. Wydaje mi się to dziwne, bo pocztówkę musiał zauważyć. Zignorował ją? Wyprowadził się? A może coś mu się stało? Tak czy inaczej, brak jakiejkolwiek jego reakcji mocno ochłodził moje zainteresowanie i obniżył moją ocenę strony.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Oprogramowanie


Programy Aionela - podobne strony