Wytwórnia betonu


wpisy 1-5 z 5

 • Podgląd elektrobet.pl
  Elektrobet - wytwórnia betonu

  Firma Elektrobet zajmuje się produkcją betonu towarowego. Oferta obejmuje również opracowywanie receptur dla betonu zwykłego, zapraw budowlanych i artykułów specjalnych o wymogach określonych przez klienta. Wśród nich są betony piaskowe, betony lekkie keramzytowe oraz mieszanki stabilizujące.

  Kategoria: Beton


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ponarplast.pl
  Ponarplast

  Firma Ponarplast zajmuje się sprzedażą oraz serwisem maszyn i urządzeń przeznaczonych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy - wtryskarek oraz pras hydraulicznych. Ponarplast świadczy usługi serwisowe zarówno na sprzęt będący w ofercie, jak i innych producentów.

  Kategorie: Przemysł maszynowy | Automatyka przemysłowa


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd impex-beton.pl
  Impex-beton.pl

  Oferta firmy obejmuje produkcję, transport i pompowanie betonu. Dysponuje nowoczesną wytwórnią mieszanki betonowej o wydajności do 80 m3 betonu na godzinę. Produkuje mieszanki betonowe, zaprawy budowlane w szerokiej gamie klas i marek, zgodnie z wymaganiami odbiorców.

  Kategoria: Beton


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd waab.pl
  WAAB

  Firma działa na rynku od prawie 30 lat zajmując się produkcją betonu oraz kruszyw. Posiada nowoczesny park produkcyjny, własne laboratoria a także pompy, co pozwala na zapewnienie betonu spełniającego surowe normy jakościowe oraz krótkich terminów realizowania zamówień.

  Kategoria: Beton


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd karobeton.pl
  Karo Beton

  Wysokiej jakości beton towarowy oferuje Wytwórnia Betonu Karo w miejscowości Głosków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej zajmuje się również dostawą półsuchego betonu oraz podsypki cementowo-piaskowej mającej szerokie zastosowanie jako warstwa wyrównująca. Wraz z materiałami, oferuje także transport w postaci...

  Kategoria: Beton


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor