Wyposażenie laboratorium


wpisy 1-11 z 11

 • Podgląd laborsystem.pl
  Laborsystem - wyposażenie laboratorium

  Laborsystem oferuje: meble laboratoryjne, aparatura laboratoryjna, wyposażenie laboratorium, cieplarki, sprzęt laboratoryjny, urządzenia pomiarowe, projekty laboratoriów, szkło i odczynniki laboratoryjne, przyrządy pomiarowe

  Kategoria: Przemysł


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd danlab.pl
  DanLab - wyposażenie laboratorium

  Firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów. Wyposaża laboratoria analityczne, ochrony środowiska, mikrobiologiczne oraz technologiczne. W ofercie posiada artykuły spełniające najwyższe wymagania jakościowe.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd donserv.pl
  Donserv

  Firma od wielu lat dostarcza wysokiej jakości, kompletne wyposażenie dla laboratoriów w postaci mebli, sprzętu oraz urządzeń. Oferta obejmuje zarówno doradztwo przy wyborze urządzeń, jak również dostawę, montaż i profesjonalne szkolenie z obsługi.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd labart.pl
  Labart Sp. z o.o.

  Firma Labart zajmuje się głównie sprzedażą sprzętu laboratoryjnego od homogenizatorów po próbówki. Główna siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku. Poza nią funkcjonuje kilka oddziałów w miastach takich jak Kraków, Warszawa, Poznań i Wrocław. Labart charakteryzuje bogata oferta towarowa oraz obecność na terenie całego kraju.

  Kategorie: Sklepy i Hurtownie | Artykuły dla firm


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sklep.labglass.pl
  Labglass - wyposażenie laboratorium

  Sprzedaż artykułów z podstawowego szkła laboratoryjnego, szkła miarowego oraz szkła Isolab, termometrów, stoperów i minutników oraz wielu innych produktów z różnych tworzyw, będących wyposażeniem laboratoriów.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd labportal.pl
  LABportal.pl - laboratoria, aparatura, badania

  Serwis internetowy dla profesjonalistów w laboratorium, prezentujący informacje na temat analityki chemicznej, mikrobiologii oraz badania materiałów. LABportal.pl publikuje także informacje dotyczące projektowania i wyposażenia laboratoriów, aparatury naukowo-badawczej oraz kalendarium wydarzeń branżowych.

  Kategoria: Nauka i Edukacja


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd hurtchem.com.pl
  Hurt-Chem

  Sprzedaż hurtowa wyposażenia do laboratoriów chemicznych. Oferta obejmuje szeroki asortyment zarówno urządzeń, jak i odczynników i materiałów stosowanych w badaniach i analizach.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd labfunk.pl
  Labfunk - sprzęt laboratoryjny, zaopatrzenie medyczne

  Firma Labfunk zajmuje się zaopatrzeniem ośrodków medycznych, laboratoriów, instytucji naukowych, szkół, przychodni ortopedycznych, lekarzy itp. w urządzenia laboratoryjne, materiały jednorazowego użytku, akcesoria, szkło, podajniki.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd meblelab.pl
  Meblelab

  Firma zajmuje się projektowaniem oraz wyposażaniem przestrzeni roboczej laboratoriów. Oferowane meble laboratoryjne są produkowane zgodnie z normami europejskimi PN 13150 oraz PN-EN 14175. W produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie, atestowane materiały pochodzenia krajowego i zagranicznego. Oferowane meble laboratoryjne...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd targimedyczne.pl
  Targi Medyczne on-line

  Celem serwis jest dostarczanie aktualnych informacji na temat podmiotów działających w branży medycznej, promocji i ochrony zdrowia a przede wszystkim pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych między sprzedającymi i kupującymi wyroby medyczne i usługi.

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mkjradiologia.pl
  MKJ Radiologia Sp. z o.o.

  Kompleksowa obsługa i wyposażenie gabinetów rentgenowskich. Laboratorium badawcze wykonuje testy specjalistyczne oraz akceptacyjne aparatury RTG.

  Kategoria: Sprzęt medyczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor