Transport medyczny


wpisy 1-19 z 19

 • Podgląd gregortrans.pl
  Gregor Trans

  Międzynarodowe przewozy autokarowe, pasażerskie - regularne przewozy na trasie Niemcy-Polska (wyjazd Elbląg, Gdańsk). Transport medyczny chorych - karetki z kierowcą, przewozy chorych pacjentów także za granicą.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd medic-transport.pl
  Medic-Transport - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  Firma świadczy usługi transportu medycznego, zabezpiecza medyczne imprezy kulturalno-rozrywkowe, sportowe, koncerty, pikniki firmowe, etc.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd medical-express.pl
  Medical Express - transport medyczny domowe wizyty lekarskie

  Firma specjalizuje się w koordynowaniu i wykonywaniu usług transportu medycznego pacjentów na terenie Polski i Europy. Na zlecenie wykonuje także domowe wizyty lekarskie lub pielęgniarskie.

  Kategorie: Medycyna | Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd transambulans.pl
  Andrzej Olszewski - transport medyczny

  Usługi medyczne, sanitarne i ratownicze na zlecenie osób indywidualnych, szpitali oraz firm ubezpieczeniowych na terenie miasta, kraju i i za granicą. Opieka medyczna podczas transportu.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd medicalcare24.pl
  MedicalCare24 - transport medyczny

  Firma Medical Care24 świadczy usługi w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w transporcie medycznym, zapewnia też obsługę medyczną imprez, świadczy usługi rehabilitacyjne i opiekę pielęgniarską.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ambulans.info.pl
  Pogotowie Ratunkowe Katowice - transport medyczny

  Firma świadczy usługi pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego. Dyspozycyjność 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. W ofercie zabezpieczanie imprez masowych, sportowych i innych, doraźna lub stała obsługa samodzielnych jednostek medycznych i przedsiębiorstw, przewóz osób chorych do szpitala i ze szpitala do domu oraz pomiędzy...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd przewozchorych.pl
  DASMED - transport medyczny i sanitarny

  Firma DASMED z Łodzi realizuje usługi transportu medycznego, sanitarnego i przewozu osób niepełnosprawnych na terenie Łodzi oraz całego kraju. Usługi świadczone są przez dyplomowanych ratowników medycznych, pielęgniarki oraz lekarzy.

  Kategorie: Medycyna | Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd medycznytransport.pl
  Agamed Trans - transport medyczny

  Firma świadczy usługi prywatnego transportu medycznego i sanitarnego na terenie całej Polski. Zapewnia profesjonalną opiekę medyczną podczas przewozu chorych, a także pełną obsługę (wnoszenie i znoszenie chorych). Prowadzi szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego oraz udzielania pierwszej pomocy, a także współpracuje ze szpitalami.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd specjal-trans.pl
  Specjal-Trans Transport medyczny i sanitarny

  Specjal-Trans S.C. specjalizuje się w transporcie sanitarnym i medycznym, przewozie chorych w kraju i za granicą. Pełen profesjonalizm, maksimum dyskrecji i wysoki poziom świadczonych usług. Szybko zmieniająca się rzeczywistość stawia przed osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie służby zdrowia coraz to nowsze zadania związane z...

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd liberandum.pl
  Liberandum Ratownictwo Medyczne

  Zabezpieczenia medyczne imprez masowych o różnym charakterze, transport medyczny i sanitarny specjalistycznymi środkami transportu na terenie kraju oraz Europy. Firma działa na małopolskim rynku usług medycznych, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa wszelkich imprez. Realizuje także wizyty domowe.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd newagemedics.pl
  New Age Medics Agata Hrynkiewicz

  Firma zapewnia szybką pierwszą pomoc i transport medyczny z miejsca wypadku do szpitala. Posiada nowoczesne ambulanse z certyfikatem zgodności z normą PN-EN 1789. Świadczy usługi transportu medycznego na terenie Polski i Europy. Oferuje także różne rodzaje szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej.

  Kategorie: Transport | Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd rozmed.com.pl
  Rozmed

  Sklep Rozmed oferuje profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny, w tym wyposażenie gabinetów lekarskich oraz sprzęt sportowy i fitness. Dogodne warunki płatności.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd transportchorego.pl
  Transportchorego.pl

  Baza firm zajmujących się transportem medycznym w Polsce. Dostęp do zasobów portalu jest bezpłatny. Dodane firmy zostały zweryfikowane.

  Kategoria: Bazy firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd vipmed24.pl
  VipMed24

  Usługi przewozu karetką wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt.

  Kategorie: Medycyna | Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd luxmed.pl
  Lux Med

  Prywatna sieć klinik medycznych. Opieka medyczna dla firm oraz klientów indywidualnych, lekarze wszystkich specjalności, medycyna pracy, diagnostyka, wizyty domowe 24h.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd helpmed24.pl
  Help-Med

  Firma HelpMed z Zielonej Góry oferuje profesjonalne usługi szkoleń z pierwszej pomocy. Ofertę kieruje przede wszystkim do ośrodków i placówek medycznych, szpitali, gabinetów kosmetycznych i dentystycznych. Ponadto firma zajmuje się transportem medycznym chorych i sanitarnym. Ofertę uzupełnia zabezpieczenie medyczne różnych imprez...

  Kategoria: Kursy i szkolenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd salvomed.pl
  Salvomed Kolumna Transportu Sanitarnego

  Salvomed Kolumna Transportu Sanitarnego to niezależna firma na rynku, świadcząca usługi w zakresie transportu sanitarnego oraz przewozu i utylizacji odpadów medycznych, weterynaryjnych oraz innych odpadów niebezpiecznych. Łączy tradycje oraz wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi systemami zarządzania, przywiązując dużą wagę do...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd max-med.eu
  MaxMed

  Usługi transportu sanitarnego. Zakres działalności firmy Max-Med obejmuje sektor publiczny i prywatny. W ramach działalności firmy klienci mogą liczyć na nowoczesny sprzęt i fachową, miłą obsługę pielęgniarzy.

  Kategorie: Medycyna | Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mazoviamedical.pl
  Mazoviamedical - przychodnia lekarska

  Przychodnia lekarska Mazovia Medical Pruszków oferuje opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Posiada poradnię okulistyczną, kardiologiczną, onkologiczną. Oferuje też transport medyczny.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Transportchorego.pl 18.08.2014 13:52 Skorzystałem z jednej z firm w województwie mazowieckim po przez ten portal medyczny. Powiem wszystkim, że rewelacja, ktoś miał super pomysł...

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor