Szkolenia miękkie


wpisy 1-12 z 12

  • Podgląd profirma.com.pl
    ProFirma Sp. z o.o.

    Profirma przedstawia opisy stanowisk pracy oraz szczegółowy system ocen pracowniczych. Ponadto oferuje szkolenia miękkie dla firm. Zajmuje się też takimi zagadnieniami jak wartościowanie stanowisk pracy.

    Kategoria: Doradztwo personalne


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd nafnaf.pl
    Olaf Sawajner - treningi, szkolenia, doradztwo

    Strona prezentująca ofertę szkoleń, wykładów, projektów i treningów w celu podniesienia kwalifikacji i rozwoju. W ofercie Olafa Sawajnera znaleźć można między innymi profesjonalne, autorskie szkolenia z zakresu: psychologii, wywierania wpływu, NLP, NLS, zarządzania, marketingu i rekrutacji.

    Kategoria: Kursy i szkolenia


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd akn.pl
    Akademia Nauki

    Szkoła językowa Akademia Nauki Warszawa prowadzi zajęcia z języka angielskiego metodami: Avalon Direct English, tradycyjną, przyspieszoną i indywidualną dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ofercie również inne języki obce: francuski, włoski, hiszpański, niemiecki. Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę z wykształceniem i...

    Kategorie: Kursy językowe | Kursy i szkolenia


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd i-t-h.szkoleniamenedzerskie.pl
    Idea Trainer House

    Witryna zawiera informacje nt. szkoleń biznesowych, dedykowanych dla kadry zarządzającej oraz pracowników działów handlowych w strukturach firm. Oprócz tematyki szkoleniowej na stronie znajdują się również artykuły z zakresu rozwoju osobistego oraz zawodowego.

    Kategoria: Kursy biznesowe


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd hmd.pl
    HMD Consulting

    Misją firmy HMD Consulting jest dostarczenie nowoczesnych, kompleksowych i profesjonalnych rozwiązań biznesowych dla organizacji działających na otwartym rynku europejskim: pozyskiwanie dotacji UE, organizowanie szkoleń, warsztatów i kursów, zarządzanie projektami, doradztwo biznesowe.

    Kategorie: Kursy biznesowe | Doradztwo


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd besttraining.pl
    BestTraining - szkolenia

    Firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w optymalizacji procesów produkcyjnych przy pomocy technik "odchudzonego wytwarzania" - Lean Manufacturing.

    Kategoria: Kursy biznesowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd seiton.pl
    Seiton

    Działająca na rynku od 6 lat firma Seiton zajmuje się usługami językowymi dla osób indywidualnych, instytucji oraz firm. Oferuje szkolenia z zakresu kultury oraz poprawności języka polskiego zarówno mówionego, jak i pisanego. W ofercie szkolenia dla urzędników, wewnętrzne szkolenia dla firm oraz szkolenia miękkie. Firma zajmuje się...

    Kategoria: Kursy i szkolenia


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd https://intellect-group.pl
    Intellect

    Firma Intellect zajmuje się prowadzeniem szkoleń biznesowych, dzieląc je na kategorie szkoleń sprzedażowych, menedżerskich oraz interpersonalnych. Posiada doświadczonych trenerów i programy szkolenia, które można dostosować do potrzeb klienta.

    Kategoria: Kursy biznesowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd maestrium.pl
    Maestrium

    Maestrium – Szkolenia i doradztwo to firma, która specjalizuje się w edukacji biznesu. Jej specjalizacją są treningi, kursy i szkolenia kształtujące i doskonalące tzw. kompetencje osobiste.

    Kategorie: Doskonalenie zawodowe | Kursy biznesowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd exante.com.pl
    Exante TC

    Szkolenia biznesowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oferta dotyczy szkoleń otwartych i zamkniętych w zakresie sprawozdawczości i raportowania, zarządzania sprzedażą i modelowania kompetencji miękkich. W praktyce szkoleniowej stosowane są metody aktywne, ukierunkowane na trening praktyczny. Szczegółowy opis metodologii...

    Kategoria: Kursy biznesowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd trzymajklase.pl
    TrzymajKlase.pl

    TrzymajKlase.pl - grupa trenerów-praktyków specjalizujących się w projektach mających wpływ na wizerunek klienta. Zaprasza do skorzystania ze szkoleń biznesowych, badań marketingowych, doradztwa biznesowego i innych usług.

    Kategoria: Kursy biznesowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd stomapol.pl
    Stomapol

    Praktyka stomatologiczna Stomapol zajmuje się od ponad 20 lat wysokospecjalistycznym leczeniem stomatologicznym z uwzględnieniem implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej. Wykonuje ponad 40 typów protez, prowadzi wykłady i szkolenia. Stosuje wypełnienia klasy Renamel, materiały firmy APOldent. Myerson. Wykonuje implanty i licówki...

    Kategoria: Stomatolodzy


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor