Sikora


wpisy 1-15 z 15

 • Podgląd budex-sikora.pl
  Budex-Sikora

  Firma Budex Andrzej Sikora od 2002 roku świadczy usługi w branży mostowo-drogowej oraz przemysłowej. Oferuje modernizację, remonty oraz przebudowę linii kolejowych, dróg, mostów oraz wiaduktów, roboty ziemne i żelbetowymi, piaskowanie, montaż konstrukcji stalowych, dylatacji, łożysk i barier ochronnych a także wynajem sprzętu...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd lasbielanski.waw.pl
  Uroczysko Las Bielański w Warszawie

  Na stronie przedstawiono informacje dotyczące jednego z najcenniejszych warszawskich rezerwatów. Znajduje się tu także obszerna galeria zdjęć archiwalnych i aktualnych z Lasu oraz z dawnej pustelni kamedulskiej.

  Kategoria: Warszawa


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd meblesikora.com.pl
  Zakład Stolarski Sikora

  Zakład Stolarski Sikora rozpoczął swoją działalność w 1989 roku. Od tego czasu zajmuje się produkcją mebli, a jego specjalnością są stylizowane dębowe meble. Zakład posiada zautomatyzowany park maszynowy, własną suszarnię drewna, które usprawniają proces produkcyjny. Meble dębowe znajdujące się w asortymencie to między innymi...

  Kategoria: Meble stylowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bmwstore.pl
  Sikora A.C. Sp. z o.o.

  Firma działa na terenie Bielska Białej i Mikołowa prowadząc salony BMW. Oferta obejmuje różne modele samochodów BMW, szeroki asortyment oryginalnych części do wszystkich modeli BMW dystrybuowanych zarówno poprzez serwis internetowy, jak też stacjonarny serwis.

  Kategoria: Sklepy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd gsgs.pl
  Gabryś-Sikora Sp.j.

  Propozycja przygotowana przez Polskie Składy Budowlane. W ofercie: cement, wapno, materiały ścienne, izolacje wodochronne, dachy, rynny, izolacje termiczne, instalacje grzewcze i kanalizacyjne, wentylacja, chemia budowlana, okna, drzwi, parapety, płytki ceramiczne, kostka brukowa, bramy, ogrodzenia.

  Kategoria: Materiały budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ogrodzeniazs.pl
  Zbigniew Sikora

  Wykonywanie płotów i ogrodzeń. Kompleksowa obsługa: fachowe doradztwo, dobór materiałów, kalkulacja kosztów, transport, montaż oraz profesjonalny serwis.

  Kategoria: Ogrodzenia i Bramy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd geodetasikora.pl
  Geodeta Wiesław Sikora

  Pracownia geodezyjna oferuje profesjonalną obsługę geodezyjną inwestycji budowlanych.

  Kategoria: Usługi geodezyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://specadmin.pl
  SpecAdmin Przemysław Sikora

  SpecAdmin zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu, opartych o systemy Linux i narzędzia open source.

  Kategoria: Obsługa informatyczna firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd maszynysikory.pl
  Mechanika Maszyn Spożywczych Edmund Sikora

  Usługi w zakresie napraw, przeglądów i regulacji maszyn piekarskich. Pomoc przy wyposażeniu nowo wybudowanych piekarni w wysokiej jakości maszyny.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd paro.pl
  Paro Jan Sikora

  Firma budowlana, która pomoże kupić działkę, zaprojektować i zbudować dom, a następnie zarządzać nieruchomością. Firma istnieje na rynku od 2003 roku, a swoją działalność prowadzi na terenie Krakowa i jego okolic.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sispo.pl
  SISPO Paweł Sikora

  Noże do krajalnic chleba. Noże produkowane są przez jednego ze światowych liderów w branży - firmę RSE Blades z Holandii.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd podjesionami.eu
  Pod Jesionami - gospodarstwo agroturystyczne

  Całoroczne gospodarstwo agroturystyczne malowniczo położone wśród lasów, stawów i łąk, na terenie Doliny Baryczy - największego w Polsce Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu ornitologicznego Stawy Milickie.

  Kategoria: Agroturystyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd zspmeszna.w.interia.pl
  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mesznej

  Strona zawiera podstawowe informacje o szkole podstawowej i przedszkolu w Mesznej, które stanowią Zespół Szkolno-Przedszkolny. Placówka znajduje się w województwie śląskim, gmina Wilkowice.

  Kategoria: Szkoły


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd retendo.com.pl
  Retendo

  Spływy kajakowe na Dunajcu, wypożyczalnia kajaków górskich oraz różne usługi w szeroko rozumianym kajakarstwie oferuje Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu Retendo Piotr Sikora w Krakowie. Działalność prowadzi od prawie 20 lat. Organizuje spływy pontonowe i spływy w kajakach górskich. Obsługuje klientów indywidualnych i...

  Kategorie: Kursy sportowe | Organizacja aktywnego wypoczynku


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dla-przemyslu.pl
  Dla-przemyslu.pl

  Sklep internetowy Dla-przemyslu.pl prowadzony jest przez firmę BHP Sikora. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji, projektowaniu oraz dystrybucji zabezpieczeń do firm i zakładów przemysłowych. W ofercie dostępnych wiele modeli odbojnic przemysłowych, lustra kontrolne magazynowe, słupki odgradzające z łańcuchami, rozwiązania dla...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor