Rakiety tenisowe


wpisy 1-12 z 12

 • Podgląd tenisportal.com
  Tenis Portal

  Serwis poświęcony grze w tenisa - wyniki, rankingi, turnieje, partnerzy do gry w tenisa, rakiety tenisowe, korty, sprzęt do tenisa, nauka gry, zasady, galerie zdjęć, tenisistki i tenisiści, tapety.

  Kategoria: Tenis ziemny


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tenisbet.pl
  Tenisbet.pl

  Serwis poświęcony tenisowi ziemnemu. Informacje z tenisowych kortów, aktualne rankingi ATP i WTA, wyniki na żywo, typy, porady, sylwetki tenisistów i tenisistek, spis kortów tenisowych w Polsce, galeria video, gry online, forum tenisowe.

  Kategoria: Tenis ziemny


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd princepolska.pl
  Prince Polska - dystrybutor sprzętu tenisowego

  Oficjalny serwis wyłącznego dystrybutora sprzętu tenisowego marki Prince na Polskę. W swojej ofercie posiada m.in: rakiety, buty, naciągi, maszyny do naciągania, owijki, piłki tenisowe. Zaprasza do współpracy trenerów tenisa ziemnego, punkty sprzedaży, kluby i ośrodki tenisowe w całej Polsce.

  Kategoria: Firmy sportowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd top-tenis.com
  Top Tenis

  Sklep tenisowy. Szeroka i atrakcyjna oferta sprzętu tenisowego. Rakiety tenisowe dla dorosłych i juniorów, naciągi, odzież i obuwie tenisowe, akcesoria, maszyny do naciągania, rakiety do badmintona. Światowe marki: Wilson, Babolat, Tecnifibre, Becker, Kirschbaum, Gosen.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sportclub.com.pl
  SportClub - internetowy sklep tenisowy

  Internetowy sklep sportowy ze sprzętem tenisowym. Autoryzowany dystrybutor firm Nike Adidas. W ofercie ubrania i buty tenisowe, rakiety, torby, piłki, naciągi, owijki. Szeroka gama producentów: Nike, Adidas, Babolat, Wilson, Head, Prince, Fisher, Dunlop, Pacific.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd sportowo.pl
  sportowo.pl - sklep sportowy

  Sportowo.pl - internetowy sklep sportowy. Wybór artykułów sportowych. Rady i pomoc w wyborze sprzętu. Klub dla odwiedzających. Kategorie: tenis, squash, boks, piłka, turystyka.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tenis.sklep.pl
  Tenis-Sklep - wszystko do tenisa ziemnego

  Profesjonalne artykuły do gry w tenisa ziemnego. W ofercie: rakiety tenisowe, naciągi tenisowe, piłki, odzież sportowa, buty tenisowe, akcesoria tenisowe, maszyny do naciągania rakiet i wiele innych produktów.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd skleptenisowy.eu
  Sklep tenisowy

  SklepTenisowy.eu oferuje pełny asortyment produktów do gry w tenisa ziemnego firmy Babolat - renomowanego producenta sprzętu tenisowego. W sklepie można kupić rakiety do tenisa zarówno dla osób rozpoczynających swoja przygodę z tenisem ziemnym, grających dłuższy czas rekreacyjnie, jak i zawodników klubowych wyczynowo uprawiających tę...

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 3
 • Podgląd forehand.pl
  Forehand.pl - artykuły sportowe

  Sklep oferuje sprzęt do uprawiania takich dyscyplin jak tenis, squash, badminton i pływanie.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd atppro.pl
  Atppro

  Firma zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości produktów sportowych. Prowadzi sprzedaż w ramach sklepu internetowego oraz sieci sklepów stacjonarnych. Oferuje szeroki asortyment produktów sportowych do badmintona, tenisa, squash. Zapewnia również akcesoria trenerskie.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wojosport.pl
  Wojosport.pl

  W ofercie wiele przyrządów, urządzeń i akcesoriów sportowych, np: rolki, sprzęt fitness, hantle, rakiety tenisowe. Doradztwo i pomoc w zakupie.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://agatenis-apartments.com
  Aga Tenis Apartments by Radwańska

  Nowoczesne apartamenty w tenisowym stylu, stworzone przez Agnieszkę Radwańską. Każdy z 10 apartamentów nawiązuje swoim wystrojem do miast, w których tenisistka zdobywała największe sukcesy w karierze. Apartamenty wzbogacone są o unikalne tenisowe pamiątki Radwańskiej, takie jak rakiety czy sukienki meczowe.

  Kategoria: Apartamenty


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Sklep tenisowy 08.10.2012 09:27 Koleżanka z pracy poleciła mi ten sklep i powiem że dobrze się stało, bo kupiłem ostatnio rakiety do tenisa taniej niż nawet na allegro i...

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor